Sobota, 27.02.2021, Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SONDY

Jak Walentynki najchętniej spędziliby panowie? Zobacz wyniki naszej sondy

13.02.2016, 07:00:36 Rozmiar tekstu: A A A
Jak Walentynki najchętniej spędziliby panowie? Zobacz wyniki naszej sondy

14 luty - święto wszystkich zakochanych. Dzień miłości i podarunków. Kilku elblążan za pośrednictwem info.elblag.pl wyraziło swoją opinię odnośnie Walentynek. Jak ten dzień najchętniej spędziliby panowie?


Dawid

Walentynki spędzimy w domu sami, przy winku. Jakaś kolacyjka romantyczna, obejrzymy jakiś film. Jest to niedziela, więc na drugi dzień trzeba iść niestety do pracy, więc zaczniemy może już świętowanie walentynek w piątek. Jaką radę ? Walentynki powinny być codziennie. Powinniśmy dbać i pomagać swoim ukochanym w ich codziennych pracach, to na pewno lepszy prezent dla nich, niż raz na rok kupić im kwiaty i myśleć, że sprawa jest załatwiona.

 

 

 

Wojtek

W tym roku spędzam Walentynki w domu z moją kobietą, która jest w 7 miesiącu ciąży. Jedynym wymarzonym prezentem dla mnie, będzie obecność mojej dziewczyny. Jeśli chodzi o radę, to po prosu niech zakochani spędzają ten dzień razem.

 

 

Daniel

Walentynki spędzam prawdopodobnie z dziewczyną. Jeszcze konkretnych planów nie mam na ten dzień, jednak myślę, że jakaś restauracja, może kino. Myślę, że panowie mogliby zaskoczyć jakoś swoją kobietę, bo takie właśnie kino, czy restauracja są oczywiste, ale jeszcze coś takiego dodatkowego, co niekoniecznie może przyjść jako pierwszy pomysł do głowy.

 

 

Paweł

Mam małe dziecko, więc ciężko jest coś zaplanować, ale może coś się wymyśli. Może już coś planuje, ale jest ze mną żona, więc lepiej żeby nie wiedziała. Mężczyźni powinni troszczyć się o swoje kobiety. Nie mam wymarzonego prezentu, nigdy się nad tym nie zastanawiałem co chciałabym dostać.

 

 

Tomasz

W Walentynki, pójdziemy z dziewczyną na jakaś sympatyczną kolacyjkę , później będziemy się wspaniale kochać.Wymarzonym prezentem na walentynki jest, piękne ciało mojej dziewczyny. Pamiętajmy, bądźmy dla siebie dobrzy w walentynki i w każdy inny dzień.

 

 

Mariusz

Walentynki od 3 lat, będziemy spędzali w ten sam sposób, ponieważ ten termin pokrywa się z urodzinami naszej córki. Córka urodziła się 17 lutego, więc 14 to jest dzień, kiedy obchodzimy jej urodziny i w ten sposób świętujemy, zapraszamy naszą rodzinę. Jeśli chodzi o prezent to powinno być coś: delikatnego, małego, subtelnego, niekoniecznie wielkiego i wystawnego.

 

 

Janusz

W Walentynki jadę nad morze razem z żoną. Myślę, że trzeba kobiety bardzo kochać i szanować przede wszystkim. Jeśli chodzi o prezent to jeszcze pomyślę. Moim wymarzonym prezentem, byłby uśmiech kobiety.

 


Leopold

W Walentynki chciałbym zabrać żonę na kolację. Prezenty się nie liczą. W kwestii dobru prezentu, każdy ma inny gust, trzeba znać swoje kobiety, każdy który ma swoją ukochaną na pewno wie co lubi.

 

 

Rafał

Walentynki spędzam raczej w domu z rodziną, ponieważ mam małe dziecko i trzeba się nim opiekować, więc kolacja, czy wypad do kina nie wchodzi w grę. Za rok, za dwa jak dziecko będzie większe wtedy coś się wymyśli. Każdy powinien według własnego uznania ten czas zapewnić swojej kobiecie. Nie robimy sobie z żoną raczej prezentów. Może kupię jakieś kwiaty.

 

 

Karol

Walentynki spędzam z dziewczyną, jak wszyscy. Myślę, że spędzimy ten dzień w domu. Wszystkim radziłbym, żeby ten dzień walentynkowy, sypać wiele komplementów dla swojej dziewczyny, to na pewno może jakoś zaowocować.

 

 

Rozmawiała: Karolina Orłowska

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0324618816376