Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISS info.elblag.pl

Ostatnie 2 tygodnie głosowania na Miss info.elblag.pl-Kto wygra główną nagrodę skuter QuantumR?

04.03.2013, 12:07:23 Rozmiar tekstu: A A A
Ostatnie 2 tygodnie głosowania na Miss info.elblag.pl-Kto wygra główną nagrodę skuter QuantumR?

Do końca głosowania na Miss info.elblag.pl 2013 pozosotały już niecałe 2 tygodnie. Kandydatka, która zdobędzię największą ilość głosów SMS-owych otrzyma tytuł Miss info.elblag.pl 2013 oraz super nagrodę Skuter Quantum R . Tak wartościowej, cennej i atrakcyjnej nagrody w historii konkursu jeszcze nie było.

Zobacz jak wygląda nagroda dla Miss info.elblag.pl 2013!

Dziś prezentujemy aktualne wyniki głosowania, które potrwa do 15 marca 2013 do godziny 15.00.

Aktualnie w głosowaniu SMS-owym (stan na dzień 4 marca 2013, godz. 11:00) prowadzi Małgorzata Witkowska. Kolejne miejsca zajmują Monika Mesinger i Dagmara Salińska, a następne: Emilia Zubowicz oraz Karolina Turos. Rożnice pomiędzy kandydatkami są niewielkie, a każda z 20 dziewczyn ma szansę na zdobycie tytułu Miss info.elblag.pl 2013 i nagrodę główną skuter Ouantum R firmy Zipp

Osoby oddające drogą sms-ową głos w plebiscycie także wygrywają cenne nagrody. Osoba, która wyśle najwięcej SMS-ów otrzyma Odtwarzacz Blu-ray Sony oraz dwuczęściowy film „Harry Potter i Insygnia śmierci” w 3D. Drugi najaktywniejszy w głosowaniu internauta otrzyma karnet MULTI - FIT. Osoba, która zajmie 3. miejsce w ilości wysłanych SMS-ów otrzyma zaproszenie na kolację dla dwóch osób w kameralnej restauracji Figaro. Obecnie najbardziej aktywny uczestnik głosowania wysłał 81 SMS-ów.

Przejdź do serwisu miss.info.elblag.pl i zagłosuj na swoją kandydatkę.

----------------

Niezależnie od głosowania SMS-wego na naszej facebookowej stronie trwa Plebiscyt na Miss Internautów info.elblag.pl. Kandydatka, na którą zagłosuje najwięcej internautów, wraz z tytułem otrzyma nagrodę rzeczową Tablet SONY o wartości 1700 zł. Poniżej prezentujemy aktualne wyniki (stan na 04.03.2013, godz. 11.00). Pełna klasyfikacja dostępna jest w aplikacji konkursowej.

Martyna Jasińska - 18,96 % głosów
Emilia Zubwoicz - 12,03 % głosów
Natalia Sawicka - 9,59 % głosów

Przejdź do Aplikacji Konkursowej i zagłosuj na swoją kandydatkę

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ ;p;p;p
  Poniedziałek, 04.03

  Witkowska 2,01% Mesinger 6,16% Salińska ostatnia 1,16% Takie są procenty na Facebooku :) , Nie uważacie, że te głosowanie sms jest bez sensu ? Bo taka Witkowska jak będzie zaradna, to wyśle i 800 smsów na siebie, a zdobędzie skuter wart 3,5 tysiąca a i jeszcze odtwarzac blu ray i film :D Ponadto szkoda że taka osoba otrzyma tytuł Miss info.elblag.pl 2013, bo akurat takie głosowanie (gdzie smsów jest wysłanych nie wiele) łatwo się manipuluje, wysyłając smsy na siebie :D

 2. 2
  +1
  ~ czytam dokładnie
  Wtorek, 05.03

  Do ppp z tego co się orientuję to skuter tego typu kosztuje 4700zł a nie 3500 a tak a propos o jakim Facebooku mówisz bo na tym co można wygrać tablet na facebooku info to taki jest aktualny wynik głosowania Martyna Jasińska - 18,96 % głosów Emilia Zubwoicz - 12,03 % głosów Natalia Sawicka - 9,59 % głosów

 3. 3
  --2
  ~ gosc
  Wtorek, 05.03

  Zubowicz chyba sama na siebie głosuje.

 4. 4
  --3
  ~ mily
  Wtorek, 05.03

  Ta 3 to nie chłopak? Wygląda jakby miała anoreksje.

 5. 5
  --2
  ~ xxx
  Wtorek, 05.03

  trzymam kciuki za Martę ;D

 6. 6
  +1
  ~ abc
  Wtorek, 05.03

  Ludzie ogarnijcie się. Jeśli Dagmara ma dla was anoreksję to chyba nie wiecie co to za choroba. Jak macie jakieś problemy co do tych dziewczyn i głosowania to zachowajcie to dla siebie i glosujcie na swoje kandydatki.

 7. 7
  --1
  ~ lejla
  Wtorek, 12.03

  Od razu widac ktora ma kase ;] Witkowska prowadzi w dwoch glosowaniach sms, fajnie sobie kupic tytul, nie ma co :D

 8. 8
  +1
  ~ w1s2x3
  Środa, 13.03

  Co ty wypisujesz za bzdury o Dagmarze jaka anoreksja,a widzieliscie ja na zywo ,to jest sliczna dziewczyna i zapewniam ze nie ma takhwtakiej choroby,ta osoba co tak krytykuje te piekne dziewczyny,to moze niech ona startuje na miss i zobaczymy co o niej napisza,bo te dziewczyny staraja sie jak moga ,a tu takie krytyki o nich ,nie wstyd Wam ludzie,!!!!!!!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1427190303802