Poniedziałek, 16.05.2022, Imieniny: Andrzej, Malgorzata, Wienczyslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii ELBLĄSKA TEMIDA

Samobójstwo w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym? Pacjentka wyskoczyła z 5 piętra!

15.12.2021, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Samobójstwo w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym? Pacjentka wyskoczyła z 5 piętra!
Fot. Archiwum redakcji
Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło 6 grudnia br. Z okna Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego wyskoczyła pacjentka. Prokuratura Rejonowa w Elblągu prowadzi postępowanie przygotowawcze, które ma wyjaśnić okoliczności zdarzenia. 
 
 
84-letnia pacjentka Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego wyskoczyła z okna Oddziału Neurologicznego, na którym była leczona. Oddział ten znajduje się na piątym piętrze. Kobieta poniosła śmierć na miejscu.
 
 
 
Z dokonanych w przedmiotowej sprawie wstępnych ustaleń faktycznych wynika, że zdarzenie miało najprawdopodobniej charakter zamachu samobójczego. Jednakże ewentualne potwierdzenie powyższego wstępnego ustalenia wymaga przeprowadzenia w sprawie szeregu czynności procesowych i dowodowych zmierzających do kategorycznego i niebudzącego wątpliwości wyjaśnienia okoliczności w jakich doszło do zgonu pokrzywdzonej oraz wykluczenia ewentualnego związku z tym zawinionych działań innych osób
 
 
- informował Prokurator Prokuratury Okręgowej w Elblągu Sławomir Karmowski.
 
 
Prokuratura Okręgowa prowadziła postępowanie przygotowawcze w kierunku ewentualnego zaistnienia czynu kwalifikowanego z art. 155 kk (nieumyślne spowodowanie śmierci).
 
Wczoraj (14.12.) została przeprowadzona sekcja zwłok kobiety. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że był to uraz wielonarządowy typowy dla upadku z wysokości. Piąte piętro to wysokość ok. 15-16 metrów - mówi Sławomir Karmowski.
 
 
Czy po sekcji zwłok można już wykluczyć udział osób trzecich?
 
 
Na chwilę obecną najbardziej prawdopodobna wersja, która wynika z zebranego materiału dowodowego to jest zamach samobójczy. Z ustaleń wynika, że kobieta będąc na sali szpitalnej wypowiadała twierdzenia do osoby, z którą była na sali, że nie chce żyć
 
 
- stwierdził dziś w rozmowie z info.elblag.pl Sławomir Karmowski.
 
 
Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (12)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ Pol
  Środa, 15.12

  Wolna się zabić jak leczyć .

 2. 2
  +13
  ~ ciekawe za co
  Środa, 15.12

  czy kiedykolwiek dyrektor Gelert odpowie za co bierze miesięcznie teraz to pewnie ponad 30.000 zł pensji ze szpitala.??????

 3. 3
  +25
  ~ Anonim
  Środa, 15.12

  Dalej niech zamykają oddziały i zabraniają odwiedzin a tego typu sytuacje będą częściej. Dlaczego lekarze widząc słaby stan psychiczny nie zrobią konsultacji. Starsze osoby mocno przytłacza cała sytuacja z covidem a jedzenie szpitalne szkoda słów.

 4. 4
  +15
  ~ Bok
  Środa, 15.12

  Żarcie faktycznie... tragedia.

 5. 5
  +5
  ~ Eg
  Środa, 15.12

  Ten szpital to tragedia

 6. 6
  +8
  ~ elblążanin
  Środa, 15.12

  A co na to Elżbieta G. ???

 7. 7
  +2
  ~ batman
  Środa, 15.12

  hahhaha tak to wina szpitala, bo ktoś z chorobami psychicznymi wyskoczył z okna, weźcie się jebnijcie w te puste łby internetowi napinacze XD

 8. 8
  +3
  ~ Rodak
  Środa, 15.12

  A wiecie dlaczego dziennie umiera tyle osób na Covid? Ja wiem. Ta medycyna to wielka lipa i najgorsze ze wszyscy o tym wiedzą!

 9. 9
  0
  ~ Lekarz
  Środa, 15.12

  A gdzie była ochrona zamiast patrolować obiekt to siedzą w fotelu w kapciach dziadki leśne i palą głupa jacy to ochroniarze haaaaasshaaaaa

 10. 10
  +5
  ~ twój ochroniarz
  Środa, 15.12

  My ,,dziadki leśne"" też chcemy służyć społeczeństwu-wiecie jak to fajnie mieć plakietkę ze swoim zdjęciem i danymi i opowiadać że pracujemy w firmie ochroniarskiej.My też jesteśmy zmęczeni życiem i idąc do pracy też możemy być słabo ogarnięci[wzrok nie ten i nadcisnienie]-też musimy odpocząc.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.92389988899231