Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.
Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl
W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.
- Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
- Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
- Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
- Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
- Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
- Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
- Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.
To co widzialem tam na miejscu to straszna rzecz.Pieszy wiszacy na drzewie ,praktycznie rozerwany na pól.Kierowca nie powinien wyjsc z wiezienia przez najblizsze 25 lat,a pewnie dostanie tylko kilka.Współczuje rodzinie zabitego.
dzis jechalem samochodem krolewiecka po 14 i skrecalem tam gdzie byla ta trgedia pod mlynem i woz strazacki "bez sygnalu" zaznaczam wyjechal mi z podporzadkowanej i malo brakowalo a bylaby nastepna tragedia."pzodrawiam" tego idiote ktory prowadzil.zycze ci kolego zebys ty kiedys jechal osobowym a tobie wymusil jakis tir albo temu podobneskoro czujesz sie panem drogi wymuszajac taka landara.zreszta z ta sprawa udam sie do komendanta,mam numery tego wozu strazacjkiego cwaniaczku
Na ul. Kościuszki winien być już dawno fotoradar. Przecież tam wszyscy jeżdżą jak na "siódemce". Niekiedy nie można w ogóle wyjechać wyjazdem z Hotelu Młyn. A ten wyjazd znajduje się dodatkowo na zakręcie. I jak zwykle - jakiś gów...rz za kierownicą zabija Bogu ducha winnego człowieka..... Ale teraz sobie przemyśli (o ile potrafi myśleć) dostatecznie długo swoją głupotę.
Znam chlapaka, ktory spowodowal wypadek:Blazej trzymaj sie! Myslami caly czas jestem z Toba!
Znam chlapaka, ktory spowodowal wypadek:Blazej trzymaj sie! Myslami caly czas jestem z Toba!
Znam go dobrze i Jestem z toba Człowieku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I z czego sie k....a cieszysz, ze znasz tego idiote? Ten kretyn byl nawalony i powinien wisiec! Gratuluje znajomych!!!
Straszna tragedia i nie pierwszy już wypadek w tej części ul. Kościuszki... świadczą o tym obdrapane drzewa... A swoją drogą to kiedyś było tam ograniczenie prędkości i policja przy działkach może czas do tego wrócić... Wyrazy współczucia dla rodziny...
Widziałem ten wypadek około godz. 13 tej przechodziłem tam widok był porażający wiszący za nogę pieszy na kępie drzew i niżej rozbity wrak tego się nie da zapomnieć. I pomyśleć, że przez brawurę i ułańską fantazję 24 letniego pijanego młodzieńca cierpieć będzie wielu. Aż nie chce mi się myśleć przecież na miejscu ofiary mogłem znależć się ja też chodzę tam chodnikiem na spacery z psem do parku. Współczuję wszystkim których ta tragedia dotknęła.
Nie powinno być litości dla pijanych kierowców !!! Widziałam ten wypadek i współczuje rodzinie poszkodowanego. Błażejowi życzę aby zgnił w więzieniu, może nastepnym razem się zastanowi zanim wsiądzie za kierownice po alkoholu!!!