Wtorek, 27.07.2021, Imieniny: Julia, Natalia, Aureliusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Kaczyński powierzył Wilkowi ważne zadanie. Poseł poprowdzi kampanię PiS

10.03.2017, 14:50:19 Rozmiar tekstu: A A A
Kaczyński powierzył Wilkowi ważne zadanie. Poseł poprowdzi kampanię PiS
Fot. materiały redakcji/ Jarosław Kaczyński i Jerzy Wilk w Elblągu w 2013 roku

Poseł Jerzy Wilk został przewodniczącym warmińsko-mazurskiego zespołu samorządowego. Jego zadaniem będzie przygotowanie struktur Prawa i Sprawiedliwości w tym regionie do przyszłorocznych wyborów samorządowych.

Wczoraj (9 marca) Jarosław Kaczyński, przewodniczący Prawa i Sprawiedliwości, powołał przewodniczących 17 wojewódzkich zespołów samorządowych, w tej grupie znalazł się również elbląski poseł Jerzy Wilk.

To ogromny zaszczyt, duża odpowiedzialność i wiele pracy. Wierzę jednak, że dzięki Waszemu wsparciu i pracy zespołowej osiągniemy sukces w wyborach samorządowych w 2018 roku

– skomentował na FB nominację Jerzy Wilk.

Przed przyszłorocznymi wyborami posła czeka sporo pracy. Do kompetencji zespołu będzie należało między innymi: stworzenie wojewódzkiego programu Prawa i Sprawiedliwości-zespoły mają na to czas do 30 listopada 2017 r. oraz opiniowanie kandydatów w wyborach do sejmików województw i ustalanie kandydatów na prezydentów, burmistrzów i wójtów oraz do rad powiatów, miast i gmin z danego terenu.

Wybory samorządowe odbędą się jesienią 2018 roku.

Jerzy Wilk, elblążanin, samorządowiec. W latach 2013 do 2014 był prezydentem Elbląga, następnie do 2015 przewodniczący rady miejskiej w Elblągu. Wystartował w wyborach parlamentarnych w 2015 roku z listy PiS. Otrzymał 14 904 głosy i uzyskał mandat poselski.

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 9

%33.3 %66.7


Komentarze do artykułu (30)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --44
  ~ Wyborca
  Piątek, 10.03

  Ciężko dopisać imię Jarosław ?? Zero kultury u tego pseudo redaktora.

 2. 2
  +46
  ~ klik
  Piątek, 10.03

  Następny wpuszczony w maliny / przez prezesa /, jak nie przymierzając, pan z MSZ?

 3. 3
  +47
  ~ Pomorze
  Piątek, 10.03

  Pan Wilk miał starać się o W.Pomorskie dla E-ga a teraz będzie przewodniczącym War-mazurskiego.

 4. 4
  +46
  ~ bagyy
  Piątek, 10.03

  No jeszcze gdyby to był ktoś młody i nie zaliczył stażu we władzach Miasta, to mógłby się człowiek zastanowić.Mieszkańcy po wyborach pokazali temu panu czerwona kartkę , tak więc po co i dlaczego Ten pan?.

 5. 5
  --50
  ~ op pewniak
  Piątek, 10.03

  Zapanuje ład i porządek PRZY WYBORACH oszustwa nie powinno być W ten sposób zapanuje ład i porządek przy wyborach , Kantów nie powinno być !!! Za trzy ,cztery lata będzie tylko jedna , góra dwie partii ,reszta pójdzie na odsiadki za świndle .

 6. 6
  --49
  ~ op pewniak
  Piątek, 10.03

  W ten sposób zapanuje ład i porządek przy wyborach , Kantów nie powinno być !!! Za trzy ,cztery lata będzie tylko jedna , góra dwie partii ,reszta pójdzie na odsiadki za świndle .

 7. 7
  +45
  ~ Kunegunda
  Piątek, 10.03

  Jedno wiem, że to 500+ nie jest motywujące do głosowania na PIS, moi znajomi biorą , ale jak powiedzieli nigdy PIS. Też nie wyobrażam sobie, żeby znowu miał rządzić - prezydent z PIS , mamy już Radę większościową PIS i wiem co to znaczy. Elblążanie to świadomi ludzie i mam nadzieję , że nie dadzą swojego głosu na PIS.

 8. 8
  --41
  ~ 123
  Piątek, 10.03

  Jak ten portal nienawidzi prawych ludzi,aż trudno uwierzyć ze o tym ważnym wydarzeniu pisze.Pogarda w samym tytule ciśnie się w oczy.Kiedy i czy w ogóle tu będzie dobra zmiana ?

 9. 9
  +41
  ~ do 123
  Piątek, 10.03

  A co ma do tego portal, ludzie są świadomi i piszą, dla mnie nie ma znaczenia portal , tu chodzi o podjęte działania PIS i ocenę tego faktu.

 10. 10
  +36
  ~ ooooooo
  Piątek, 10.03

  Wilk to sprzedawczyk i gnida

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.