Czwartek, 28.09.2023, Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Sprzątanie po pieskach

28.09.2005, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
REKLAMA

W najbliższą sobotę w naszym mieście przeprowadzona zostanie akcja pod nazwą „Posprzątaj po swoim psie”, której organizatorem jest Urząd Miejski w Elblągu oraz Straż Miejska.

Głównym zamierzeniem akcji jest zachęcenie właścicieli psów do sprzątania odchodów po ich czworonożnych pupilach oraz przypomnienie właścicielom piesków o spoczywających na nich obowiązkach.

Sobotnia akcja to także program prewencyjny pn. „Czy pies musi gryźć?”. Skierowany głównie do dzieci, które będą miały możliwość zapoznać się z podstawowymi zasadami w postępowaniu w kontaktach z psami. W planach sobotniej akcji przewidziany jest także specjalny pokaz policyjny z udziałem psów przygotowany przez policyjnych przewodników psów służbowych.


Cała akcja przeprowadzona zostanie w dniu 1 października (sobota), w godzinach od 12.00 do 14.00 w parkach: Planty, Wojska Polskiego (ul. 3 Maja), Traugutta, Dolinka, Kajki, Modrzewia, na Bulwarze Zygmunta Augusta oraz w Bażantarni.

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2901301383972