Środa, 7.12.2022, Imieniny: Agata, Ambrozy, Marcin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Kierowali bez uprawnień. Sąd ukarał ich grzywną i zakazem prowadzenia

23.11.2022, 14:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Kierowali bez uprawnień. Sąd ukarał ich grzywną i zakazem prowadzenia
Fot. unsplash.com

Sąd Rejonowy w Elblągu ukarał grzywną dwóch mężczyzn, którzy kierowali samochody bez praw jazdy. Obydwaj muszą zapłacić 2 500 zł grzywny. Dodatkowo mają sądowy zakaz prowadzenia na rok.Pierwsza sytuacja miała miejsce na początku maja br. w miejscowości Bogaczewo. Tam patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli samochód Renault Master. Kierował nim 26-latek, który nie miała prawa jazdy.Tego samego dokumentu nie miał 32-latek zatrzymany miesiąc później na ulicy Mazurskiej w Elblągu. On z kolei wsiadł bez uprawnień do volkswagena.Obydwaj panowie musza teraz zapłacić 2 500 zł grzywny. Dodatkowo sąd ukarał ich zakazem prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na rok.Policjanci apelują o rozsądek. Tak skrajne zachowanie stwarza zagrożenie w ruchu drogowym dla wszystkich użytkowników dróg.Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ kkk
  Dwa tygodnie temu, Środa, 23.11

  Pozdrawiam pana sędziego, który za kolizję na parkingu dał mi 2000 zł. Widać lepiej jeździć bez prawka, niż spowodować stłuczkę na parkingu. A najfajniejsze, sąd zakazał im prowadzenia pojazdów przez rok. Jak kużwa mają prowadzić, nie mając prawa jazdy? Imbecyle od wydawania wyroków.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2564988136292