Poniedziałek, 17.01.2022, Imieniny: Marian, Jan, Antoni
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Policjanci poszukują złodziei paliwa ze stacji benzynowej

19.10.2021, 12:17:58 Rozmiar tekstu: A A A
Policjanci poszukują złodziei paliwa ze stacji benzynowej
fot. KPP w Nowym Dworze Gdańskim

Policjanci poszukują złodziei, którzy ukradli paliwo ze stacji benzynowej w Nowym Dworze Gdańskim. Wizerunek mężczyzn zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu personaliów złodziei.

 

Policjanci poszukują sprawców kradzieży paliwa ze stacji benzynowej w Nowym Dworze Gdańskim. Do tego zdarzenia doszło 13 września tego roku. Mężczyźni zatankowali ponad 100 litrów oleju napędowego, zabierając przy tym 4 sztuki płynu do spryskiwaczy, po czym odjechali bez płacenia. Straty razem wyniosły ponad 650 złotych. Mężczyźni poruszali się pojazdem marki Skoda Octavia, na którym umieszczone były skradzione tablice rejestracyjne. W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widoczni są sprawcy.

 

Wszyscy, którzy rozpoznają osoby ze zdjęcia lub maja informację, które mogą pomóc w ustaleniu ich tożsamości albo miejsca pobytu, policjanci proszą o kontakt pod nr.tel: 47 74 39 232 lub 47 74 39 286.

 

 

 

Żródło:KPP w Nowym Dworze Gdańskim

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ I dobre
  Wtorek, 19.10

  Jak nie potraficie zamontować blokad na wyjeździe dla tych co nie płacą to macie straty.

 2. 2
  +8
  ~ Zbigniew
  Wtorek, 19.10

  Jak jesteśmy nieuczciwi to majom straty. Są kraje gdzie nie nalejesz jak z góry nie zapłacisz, no ale my chyba jesteśmy na tyle uczciwi, że nie ma co iść w tym kierunku. Kiedyś zdażyło mi się płacić za paliwo przez apkę i tranzakcja z kary jakoś nie zeszła jak się po paru dniach zorientowałem to zadzwoniłem na stację pinformować, następonie przyjechałem i zapłaciłem, na szcześćie jeszcze mnie nie szukali, ale z tydzień jeździłem nie za swoje. Zdażyło mi się też kiedyś jechać kumpla ze stacji "wykupić", bo nalał i przy płaceniu okazało się, że nie ma portfela, żeby było śmieszniej to policja na hoddoga jescze przyjechała. Ale jak ktoś z premedytacją okrada i blachy zmienia to nie wiem jak to w swoim sumieniu/rozumku usprawiedliwia.

 3. 3
  +2
  ~ kkk
  Środa, 20.10

  Znam go, to Robin Hood. Bogaty Obajtkorlen nas okrada, a on okrada bogatego orlena.

 4. 4
  0
  ~ 20.11.2021
  Środa, 20.10

  Krasny las zobaczcie czy go tam nie ma

 5. 5
  --1
  ~ miejska gra
  Czwartek, 21.10

  Coś tu nie gra. Poprzedni "konkurs" wygrała osoba z psl rekomendowana przez czerepaka śliniaka jako najlepszy kandydat, który wysadzi Elbląg w technologiczny kosmos. Ponieważ czerepak jest prawdomówny i uczciwy, to było jasne, że klapa ędzie efektem tego, czerepakowego , "konkursu". Poprzednik powiedział czerepakowi prosto w gały co o nim sądzi i dlatego "stracił zaufanie".

 6. 6
  0
  ~ Cichy Informator
  Piątek, 22.10

  Ostrowski z Chlebówki między Nowym Stawem a Marynowy

 7. 7
  0
  ~ Klus
  Piątek, 22.10

  Do skody w bak nie wejdzie ponad 100L to nie passat B4😁

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1634109020233