Poniedziałek, 20.09.2021, Imieniny: Konstancja, January
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Elbląg: Wrzucał do wody elementy barki bo… „woda lubi przyjąć”

17.07.2021, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląg: Wrzucał do wody elementy barki bo… „woda lubi przyjąć”

Dość nietypową interwencję przeprowadzili policjanci z Wydziału Prewencji elbląskiej komendy. Wczoraj zatrzymano 32-latka który przy ul. Radomskiej uszkodził zacumowaną tam barkę towarową. Szkody jakich dokonał wyceniono na 50 tysięcy złotych.

Zdarzenie miało miejsce o godzinie 6.00 rano. Policjanci zostali wezwani do mężczyzny, który demolował barkę zacumowana na przystani przy ul. Radomskiej. Mężczyzna miał otwierać i wrzucać do wody włazy zabezpieczające wejście pod pokład barki. Gdy na miejsce przyjechali policjanci ten nie umiał dokładnie powiedzieć dlaczego tak zrobił. Lakonicznie stwierdził tylko że „woda lubi przyjąć” i wskazał na miejsce gdzie wrzucił ostatni właz. 32-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Mężczyzna usłyszał zarzuty zniszczenie mienia. Zebrany w sprawie  materiał trafi teraz do sądu. Sprawcy nietypowej dewastacji grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +12
  ~ Very
  Sobota, 17.07

  Czy jak już wyłapią idiotów w Elblągu to będzie miło czy rośnie kolejne pokolenie patologii?

 2. 2
  +8
  ~ ADAX
  Sobota, 17.07

  Niestety rośnie kolejne pokolenie patoli. Ostatnio przed "kerfurem" 2 nastolatków (ok 13-14 lat) pozdrawiało wszystkich wchodzących salutem z III Rzeszy. Oczywiście "madek" nie było.

 3. 3
  +8
  ~ woda
  Sobota, 17.07

  Jak woda lubi przyjąć to może jego chętnie przyjmie-głupka.

 4. 4
  0
  ~ Obserwator
  Niedziela, 18.07

  Tak sobie myślę, że jego zachowanie wynikało z tego, że jest przeciwnikiem przekopu mierzei. Jak inni przeciwnicy przekopu, europosłowie wiadomej partii skarżyli się do Brukseli, to on swoje złość wyładował na martwym przedmiocie - barce. Trzeba mieć jakieś zaburzenia emocjonalne by o godzinie 6 rano, kiedy większość o tej porze jeszcze śpi, pójść na barkę i ją demolować. Do czego to doprowadza podjudzana nienawiść do innych? Tak niedawno obchodziliśmy rocznicę Sprawy Elbląskiej, gdzie przypadek pożaru został wykorzystany przez innych ludzi w innej epoce do zastraszania, katorgi i nawet śmierć niewinnych ludzi.

 5. 5
  0
  ~ intro
  Niedziela, 18.07

  policja przyjechala za wczesnie , skoro - woda lubi przyjąć - nie zdążył sprawdzić , czy jego też przyjmie . znając upartość osób o charakterze badaczy ,będzie jeszcze próbował tego eksperymentu . Czekamy więc na c.d.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.