Sobota, 27.02.2021, Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Elbląg: Zgłaszali kradzież wózka i .... zobaczyli swój wózek

26.01.2021, 08:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląg: Zgłaszali kradzież wózka i .... zobaczyli swój wózek
fot.elblag.policja.gov.pl ( zdjęcie stanowi ilustrację do artykułu)

Pewna para przyjechała do Komendy Miejskiej policji w Elblągu, aby zgłosić kradzież wózka dziecięcego. W trakcie gdy przyjmowane było zawiadomienie o przestępstwie, zarówno wózek jak i sprawca kradzieży… odnaleźli się przed komendą.

 

W sobotę około 12.00 w do Komendy Miejskiej Policji przy al. Tysiąclecia przyszła pewna para, aby zgłosić kradzież dziecięcego wózka. Spacerówka została skradziona z klatki schodowej z jednego z budynków na osiedlu Zawada. Gdy od kobiety przyjmowano zawiadomienie jej partner, który pozostał na parkingu przed budynkiem komendy zauważył na chodniku mężczyznę pchającego … skradziony wcześniej wózek.

Okazało się, że sprawcą kradzieży jest 67-latek bez stałego miejsca zameldowania, który wykorzystał zabrany wózek, aby przewieźć kilka metalowych elementów. 67-latek został zatrzymany przez policjantów. Teraz odpowie za kradzież. Za taki czyn Kodeks Karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --23
  ~ Temida
  Miesiąc temu

  Jeżeli wózek stał pod domem tzn. że był nieuzytkowany i facet miał prawo myśleć, że jest do wyrzucenia, nie przywłaszczył sobie cudzego mienia, bo skąd może wiedzieć czyj wózek był? działał w dobrej wierze , posprzątał po nich zaśmiecone podwórko. Dla wózków są wozkownie, nie ukradł go z wozkowni tylko z podwórka, a to jest kolosalna różnica, gdyż wózek mógł być wystawką.

 2. 2
  +14
  ~ Autor
  Miesiąc temu

  Przynajmniej w kiciu będzie miał ciepło co jesc i pic :)

 3. 3
  +29
  ~ Gudir
  Miesiąc temu

  Temida, jest wyraźnie napisane że z klatki schodowej a nie z podwórka. Jeśli masz problemy z czytaniem czytaj wolniej. A skąd mógł wiedzieć do kogo należy, jedno wiedział na pewno. Nie do niego. Tyle powinno wystarczyć każdemu. Nie moje to nie biorę.

 4. 4
  +14
  ~ ~do~temida
  Miesiąc temu

  "Lepiej milczeć i wydawać się głupim niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

 5. 5
  +7
  ~ m
  Miesiąc temu

  kiedyś spotkałam kobietę z czapką mojego dziecka na głowie jej dziecka:) zgubiliśmy, a czapka była jedyna w swoim rodzaju, więc musiała być moja. Niestety Pani nie oddała, powiedziała, że jej i koniec! :)

 6. 6
  +3
  ~ jojo
  Miesiąc temu

  Temida jesteś zdemoralizowany do reszty. Twój tok rozumowania taki jak piesowców.

 7. 7
  +7
  ~ Wertex
  Miesiąc temu

  Kiedyś pewien działkowiec widząc swoje plony u złodziejskiego żula w torbie, powiedział do niego z sarkazmem: "ale panu obrodziło", na to złodziejski żul "sie pracuje, sie ma". Wtedy prawowity właściciel tych plonów już nie wytrzymał i pogonił złodzieja.

 8. 8
  +5
  ~ Staszek
  Miesiąc temu

  No, no facet miał szczęście. Chodzą Ci zbieracze WSZELKIEGO DOBRA w mieście i żeby zbierali porzucone rzeczy. Jednak zbierają, lub mówiąc dokładnie kradną od włazów wszelkiego rodzaju, rynien wodnych, wózków dziecięcych, ogrodzeń i to w jasny dzień. Wszystko idzie w alkohol. Duża część tych panów a zdarzają się kobiety, to typowe PASOŻYTY MIEJSKIE.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.9533140659332