Piątek, 30.07.2021, Imieniny: Ludmila, Julita, Piotr
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Salto na szlabanie. Policja poszukuje sprawcy - zobacz film

27.05.2020, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Salto na szlabanie. Policja poszukuje sprawcy - zobacz film

Elbląscy policjanci po raz kolejny poszukują sprawcy uszkodzenia szlabanu. Tym razem niefortunne zdarzenie miało miejsce w okolicach budynku przy ul. Robotniczej 94.  
 

Opisywana sytuacja a właściwie cały ciąg następujących po sobie zdarzeń miał miejsce 17 maja tego roku około godz.17. Na zabezpieczonym przez policje filmie widać jak pewien mężczyzna jedzie rowerem. Wydaje się, że nie zauważa on opuszczonego szlabanu, ponieważ przed nim jeszcze naciska na pedały roweru zamiast hamować. Później z impetem uderza w szlaban, zgina jego ramię oraz robi salto.
 

Jeżeli ktoś rozpoznaje niefortunnego rowerzystę proszony jest o kontakt z policjantem: 55 230 13 75 lub mailowo: policja@elblag.ol.policja.gov.pl 

 

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (14)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ BODZIO
  Środa, 27.05

  Po co te szlabany Po Co.

 2. 2
  +5
  ~ Ddek
  Środa, 27.05

  "Później z impetem uderza w szlaban, zgina jego ramię oraz robi salto. Gdzie ten film? Chcemy to zobaczyć :)

 3. 3
  +7
  ~ Rowerzysta
  Środa, 27.05

  To prawda, po co te szlabany. Głupota jak nic, niech sielanka raczej nie ustala tego gościa bo powinien zażądać odszkodowanie.

 4. 4
  +5
  ~ szlaban
  Środa, 27.05

  jak nic był pewien, że się podniesie...a tu ch...

 5. 5
  +4
  ~ Jaja
  Środa, 27.05

  Hahahah co za ....

 6. 6
  +12
  ~ biegły
  Środa, 27.05

  A, czy przed szlabanem był znak ostrzegawczy , że przejazd może być zamknięty ,Jeżeli takiego znaku nie było to osoba upadająca na asfalt ma prawo domagać się odszkodowania .

 7. 7
  +12
  ~ wicia
  Środa, 27.05

  Najwyraźniej słońce go oślepiło. Dobrze że się człowiek nie połamał.

 8. 8
  +2
  ~ kiks
  Środa, 27.05

  Salto mortale , człowiek ten nie zrobiłt ego salta celowo. Ci co założyli ten szlaban powinni za to odpowiedzieć. Wszyscy w tym mieście sie zaszlabaniają im podlejsze blokowisko tym większe szlabany. A co gdyby ten człowiek się zabił ?

 9. 9
  +11
  ~ KKK
  Środa, 27.05

  Sielanka wszedzie stawia płoty i szlabany , kuriozum na Żeglarskiej swojego czasu zagrodzili płotem kobiecie ( wdowie) wejście do posesji . Musiała wycinać drzewo z boku aby móc podjechac pod dom bo w bloku mieszka jakaś szuja z dyrekcji Sielanki . Postawili blok na ziemi zabranej właścicielom którym grożono wywłaszczeniem bo miał tam powstac budynek użytecznosci publcznej a postawiono blok mieszkalny i po prostu okradziono ludzi. Lokatorzm pobliskich budynków których wywłaszczono obiecano dojazd do garaży a spółdzielnia zrobiła bramę i pozamykała wszystko. To co się dzieje w tym mieście przechpdzi wszelkie pojęcie . Jak w Misiu Barei bo w bloku mieszka ktoś z SIelanki imog arobić wszystko.

 10. 10
  +7
  ~ Policja na ulice a nie czekają
  Środa, 27.05

  Fart ze gosc przeżył i mam nadzieję cieszy się zdrowiem. Przecież specjalnie tego nie zrobil. Czy sm nie jest ubezpieczona od takich wypadkow, czy nie wystarczy tu znak zakaz wjazdu nie dotyczy mieszkancow.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.