Piątek, 19.07.2024, Imieniny: Alfred, Wincenty, Wlodzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Wsparcie miejskich służb dla ewakuowanych mieszkańców kamienicy

21.06.2024, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wsparcie miejskich służb dla ewakuowanych mieszkańców kamienicy
fot. Iga Rokowska

W związku z informacją o groźbie zawalenia ściany budynku kamienicy przy ul. Kosynierów Gdyńskich 11 miejskie służby zarządzania kryzysowego od razu przystąpiły do koordynacji działań i wsparcia ewakuowanych mieszkańców budynku.

 

 

 

Zarząd Budynków Komunalnych przygotował mieszkania zastępcze, a Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji transport w celu przewiezienia ewentualnych potrzebujących mieszkańców do wskazanych lokali. Ostatecznie jednak żadna z ewakuowanych rodzin nie skorzystała z tej formy wsparcia. Schronienie ewakuowanym osobom zapewniły ich rodziny. Działania zabezpieczali funkcjonariusze Straży Miejskiej.

 

UM Elbląg

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ scenarzysta
  Piątek, 21.06

  Patodew Story, odc. xxx?

 2. 2
  +7
  ~ Klakier
  Piątek, 21.06

  Mieszkańcy zadbali sami o siebie a promocja zbk mosir sm leci pełną parą. a co oni mają lepszego do roboty.

 3. 3
  +1
  ~ Witek
  Piątek, 21.06

  A od czego oni są. O nawet dzielna straż miejska jest to oni potrafią robić cokolwiek innego niż się czepiać głupot . Brawo brawo brawo nareszcie do czegoś się przydali

 4. 4
  +8
  ~ zdarza się w W-wie
  Piątek, 21.06

  Tam przed wszystkimi powinien być inspektor nadzoru budowlanego i prokurator. Gdyby to spadło na łby developerowców, to nie tylko mieszkańcy by oberwali ale i podkopujący. Pewnie developer życzy sobie także tą kamienicę "zagospodarować".

 5. 5
  +5
  ~ Io
  Piątek, 21.06

  Oczywiście wszystko było zaplanowane. Kilka miesięcy temu budowniczy odwiedził domy tych mieszkańców z propozycją kupna ich domu, mieszkańcy tego budynku odmówili, a budowniczy wraz ze swoimi wspólnikami, którzy wydali pozwolenia na pracę, kontynuował swoje marzenie (wyburzenie każdego takiego budynek). Budowniczy oczywiście wiedział, że tworząc pęknięcia i niebezpieczeństwo, najemcy będą musieli się ewakuować, nie chcąc oddać/sprzedać domu, więc wielki przedsiębiorca kontynuował swoje dzieło. to wszystko było zaplanowane

 6. 6
  +4
  ~ Felix
  Piątek, 21.06

  Rządzi PO i stara klika harleya więc patodeweloperka na całego.

 7. 7
  +3
  ~ ostro
  Sobota, 22.06

  Sprawa okropnie śmierdzi, a wynika to z tytułu. Kiedy to "służby" troskliwie zajmowały się mieszkańcami? Ustawka o której wkrótce usłyszymy gdy ratysz ogłosi los kamienicy i placu pod nią. Bo przecież do popękanych ścian nie mogą wrócić najemcy. Zadanie ma nadzór budowlany i należycie się z niego wywiąże. Czy problemu tej kamienicy nie można było rozwiązać wraz z rozbiórką baraków?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1258640289307