Sobota, 22.06.2024, Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Prezydent Michał Missan Przewodniczącym Stowarzyszenia Gmin RP Euroregionu Bałtyk

25.05.2024, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Prezydent Michał Missan Przewodniczącym Stowarzyszenia Gmin RP Euroregionu Bałtyk
Fot. Stowarzyszenie Gmin RP Euroregionu Bałtyk

W czwartek (23 maja) w Elblągu odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Gmin RP Euroregion Bałtyk, gdzie powołano nowy skład Zarządu. Nowym Przewodniczącym został Prezydent Elbląga Michał Missan.

 

 


Działające w Elblągu od 27 lat Stowarzyszenie skupia aktualnie 41 gmin z dwóch województw - pomorskiego i warmińsko – mazurskiego.

 

 


Stowarzyszenie jest członkiem Euroregionu Bałtyk - jednego z największych i najstarszych Euroregionów w Europie.
Podczas wczorajszego spotkania członkowie rozmawiali także na tematy związane na temat przyszłych działań Stowarzyszenia, związanych między innymi z pozyskiwaniem projektów unijnych.

 

 

 

Urząd Miejski w Elblągu

 

Oceń tekst:

Ocen: 2

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (19)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +15
  ~ Kassandra
  Sobota, 25.05

  "top od the top" - jak maia sam Missan. Wybór na miarę Misia, Rysia i Harleya. Z tym swoim angielskim zostanie jak Himilsbach. Tymczasem - co robi Wróblewski Witold bo to dziwna tajemnica, czy poczucie wstydu dla jego wybawców !!!!!???????

 2. 2
  --3
  ~ Do weta
  Sobota, 25.05

  A wy towarzyszu w weekend też na posterunku ku "chwale" kc pis?

 3. 3
  +5
  ~ narcyz się cieszy
  Sobota, 25.05

  Jeszusz MaRyja! To i czerepak by był gdyby prezydentem był. To jest funkcja rotacyjna i należy się jak obrok koniowi. Sukces tak wybitny jak Michaś. To jakby konduktor PKP był dumny z tego, że przewoźnik pozwala mu jechać w pociągu.

 4. 4
  +11
  ~ wpływ mikroklimatu na łeb
  Sobota, 25.05

  41 gmin a na tak ważnym zebraniu jest 10 osób. Gdzie jest 31 stowarzyszonych dla sukcesu? Jakie efekty, poza tytułami, dało to stowarzyszenie 41 gmin? Może zróbcie stowarzyszenie gmin męskich, żeńskich i nijakich, albo... Efekt będzie jak u Kobiet w Centrum u czerepaka.

 5. 5
  +17
  ~ Felix
  Sobota, 25.05

  Cieszy się że znalazło się tylu idiotów którzy zmarnowali na niego głosy.Wygaszone oczekiwania lemingów którzy nie mają już żadnych wymagań i można sobie żyć na koszt głupiego POdatnika. A że miasto zahamowane w rozwoju, a że bezrobocie, a że zlikwidowali kolej, największy basen w Europie, a że nie dotrzymali obietnicy w sprawie portu miejskiego, a że komunikacja miejska nie działa co to kogo? Ważne że 8 gwiazdek.

 6. 6
  +12
  ~ Do polexit
  Sobota, 25.05

  Zapomnieliście towarzyszu o mostku elewów.....

 7. 7
  --7
  ~ Trzeba czasu
  Sobota, 25.05

  To dopiero początek więc zamiast od razu krytykowac trzeba dac trochę czasu na efekty! Chyba logiczne ze po tych czasach marazmu, podłości, mobbingow , prostactwa trzeba poukładać wszystko na nowo ! Muszą odejść twarze porażki , trzeba odbudować szacunek , kulturę wzajemną i zacząć działać! Co prawda nie o wszystkim da się tak po prostu zapomnieć i wybaczyć niesprawiedliwość i zwykłą ludzką krzywdę i zawiść!

 8. 8
  +15
  ~ Dziady, cz.24
  Sobota, 25.05

  ~trzeba czasu - czy on nie jest twarzą porażki? Był 5 lat v-ce i tworzył koalicję. Mijają dwa miesiące od ostatecznego wyboru i nie ma żadnego planu poza tym co Wcisła , Nowak, Wróblewski podsuną. Na razie jest sabat czarownic, przetasowania swojaków i obsadzanie UM swoimi członkami. Program można podać i niech lud się cieszy, kontroluje i szykuje taczkę. To nie jest nowicjusz z łapanki - on "kcem i bendem" bredził już 3 lata temu otwarcie, więc dlaczego "kcesz" mu dawać czas" Chyba że chcesz go obdarować russkimi czasy marki Poliot.

 9. 9
  +14
  ~ Nie wszystko można darować
  Sobota, 25.05

  Nie zamierzam wybaczac krzywd tym którzy naduzyli pozycji i stanowiska do realizacji swoich podłych cech charakteru! Oby odeszli jak najszybciej

 10. 10
  +14
  ~ Do Trzeba czasu
  Sobota, 25.05

  Przecież on w tym wszystkim uczestniczył, tolerował świetnie go podsumował protas. Jak cień podążał za ćwierkiem, znał swoje miejsce w szeregu. Mierny bierny cwierkowi wierny. Szacunek i godność utracone bezpowrotnie. Pamiętamy i nie zapomnimy, będziemy przypominać o tym potomnym.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2136008739471