Czwartek, 20.06.2024, Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Trening pływacki przed Dolinka Swim Challenge

05.03.2024, 16:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Trening pływacki przed Dolinka Swim Challenge

W niedzielę, 10 marca, w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka wystartują pierwsze amatorskie zawody pływackie dla dorosłych – Dolinka Swim Challenge. Zachęcamy wszystkich miłośników pływania do skorzystania ze wspólnego treningu, podczas którego będzie można sprawdzić swoją formę i odpowiednio przygotować się do zawodów.  

 

 


Chciałbyś wystartować w zawodach pływackich, a nie wiesz czy dasz radę i czy jesteś do nich odpowiednio przygotowany? Nie masz się czym martwić. W takiej sytuacji z pomocą przyjdzie ci Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który zaprasza wszystkich chętnych na trening pływacki. Zajęcia odbędą się w środę, 6 marca, w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka w godz. od 19:30 do 20:30. Trening poprowadzi Piotr Stanik - trener z Labosport Polska, partner wydarzenia. Każdy chętny, bez względu na to czy zapisał się już na zawody, czy jeszcze się waha, będzie mógł skorzystać z porad doświadczonego szkoleniowca, który podpowie jak odpowiednio dobrać rozgrzewkę oraz plan treningowy na ostatnie dni przed imprezą. Udział w cenie standardowego biletu, bez dodatkowych opłat.

 

 


Na ten moment lista startowa Dolinka Swim Challenge liczy ponad 80 uczestników i uczestniczek, którzy zmierzą się ze sobą na dwóch dystansach: 50 m z podziałem na kategorie wiekowe i 100 m (open). Przypominamy, że w zawodach mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18 lat i nie posiadają czynnej licencji Polskiego Związku Pływackiego (PZP). Każdy uczestnik może startować maksymalnie w dwóch konkurencjach, co pozwala na szeroką i różnorodną rywalizację. Więcej szczegółów w regulaminie zawodów.

 

 


Zawody Dolinka Swim Challenge odbędą się 10 marca, o godzinie 10:00, w Centrum Rekreacji Wodnej w Elblągu przy ul. Moniuszki 25. 

 

 Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są poprzez formularz Google, w nieprzekraczalnym terminie do 7 marca (czwartek). Ponadto każdy uczestnik zobowiązany jest do wniesienia opłaty w wysokości 30 złotych. Wpłaty należy dokonać poprzez przelew na konto MOSIR Elbląg w Banku PKO BP SA (numer konta: 06 1020 1752 0000 0702 0231 1603) nie później niż do 7 marca.
Organizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Partnerem wydarzenia jest Labo Sport

 

 

MOSiR

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2583029270172