Piątek, 24.05.2024, Imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Spędź aktywnie Dzień Kobiet

04.03.2024, 10:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Spędź aktywnie Dzień Kobiet

Jest taki dzień w roku, w którym każda z pań powinna czuć się wyjątkowo. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na aktywne świętowanie Dnia Kobiet już 7 marca! W planie bezpłatne zajęcia fitness, pozytywna energia i miłe niespodzianki.

 


Czwartkowe popołudnie 7 marca w Hali Sportowo-Widowiskowej zapowiada się bardzo kobieco. Zachęcamy do udziału w „Aktywnym Dniu Kobiet” wszystkie Panie. Zabierzcie ze sobą córki, mamy, koleżanki i spędźcie czas w przyjemnej atmosferze. Podczas dwugodzinnego spotkania będzie można skorzystać z bezpłatnego bloku ćwiczeń z Turbo Spalania, Zumby i Jogi prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów, których na co dzień możecie spotkać na poszczególnych ćwiczeniach w ramach programu „Aktywuj się z MOSiR-em”. Będzie to dobra okazja do spróbowania czegoś nowego, doładowania się endorfinami i być może rozpoczęcia swojej przygody z fitnessem.


Każde zajęcia będą trwały około 30 minut, co pozwoli na skorzystanie ze wszystkich propozycji. Zaczniemy od tych bardziej energetycznych ćwiczeń, czyli Turbo Spalania i Zumby, podczas których z głośników usłyszycie motywacyjną muzykę, która pomoże w utrzymaniu tempa. Blok zajęć zakończymy wyciszającą Jogą, aby uspokoić i porozciągać ciało. W hali będzie czekał już potrzebny do treningu sprzęt i maty.


Każda z Pań może również liczyć na dodatkowy miły akcent w formie niespodzianki. Udział w „Aktywnym Dniu Kobiet” jest bezpłatny. Zapraszamy w czwartek, 7 marca, do Hali Sportowo – Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135. Spotkanie odbędzie się w godzinach od 18:30 do 20:30.


Organizatorem wydarzenia jest Miasto Elbląg i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Partnerami imprezy są: catering dietetyczny Food&Fit i Sport SPA.

 


Tekst i fot. MOSiR Elbląg

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.83143186569214