Wtorek, 5.12.2023, Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Grunwaldzka: Włamywali się do piwnic. Łupy przechowywali w jednej z nich

27.04.2023, 16:56:44 Rozmiar tekstu: A A A
Grunwaldzka: Włamywali się do piwnic. Łupy przechowywali w jednej z nich
Fot. KMP Elbląg

Na pytanie policjantów co robi o 3 nad ranem w otwartej łomem piwnicy, odpowiedział, że… składa meble.  Mowa tu o 18-latku, 22-latku oraz 21-latce, których policjanci z Wydziału Prewencji Komenda Miejska Policji w Elblągu zatrzymali w jednej z piwnic budynku przy al. Grunwaldzkiej w Elblągu. Mężczyźni odpowiedzą teraz przed sądem za włamania, ale nie tylko za to.

 


Zdarzenie miało miejsce wczoraj (26.04) około 3.00 nad ranem. Policjanci zostali wezwani do „dziwnych odgłosów” dochodzących z budynku. Miały nimi być hałasy otwieranych siłowo drzwi oraz stukania. Policyjny patrol, który przyjechał na miejsce zastał w jednej z piwnic 3 osoby. 18-letni mężczyzna zapytany co tu robi, odpowiedział, że… składa meble. Funkcjonariusze nie dali wiary tym wyjaśnieniom. Po chwili cała trójka siedziała w policyjnych radiowozach. Okazało się, że mężczyźni włamywali się do pomieszczeń a skradzione przedmioty przechowywali w jednej z pustych piwnic, którą sami zabezpieczyli kłódką… przed złodziejami‼️‼️ 

 


Dodatkowo przy 18-latku podczas przeszukania policjanci znaleźli zawiniątko z roślinnym suszem. Ten sprawdzony testerem narkotykowym okazał się być marihuaną. 

 


Zatrzymani odpowiedzą za włamania do piwnic. Tu lista może być znacznie dłuższa niż te, które znajdowały się w budynku przy al. Grunwaldzkiej. Za takie czyny Kodeks Karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: Komenda Miejska Policji w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ Do złodzieja rowerow
  Piątek, 28.04

  Czy ludzie odzyskają skradzione przedmioty? Bo jak mi i innym ludziom ukradł rower taka parówa, którego złapali , była sprawa, a rowerów jak nie było tak nima. Ale spokojnie kojarzę GO i jego rodzinę , czy za rok czy za 10 lat przyniesie w zębach mi ten rower. Nie popuszczę, jestem cierpliwy.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0157361030579