Poniedziałek, 2.10.2023, Imieniny: Slawa, Dionizy, Teofil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Elbląg: Helena nie tylko dla łyżwiarzy. Obiekt czeka zmiana

26.04.2023, 17:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląg: Helena nie tylko dla łyżwiarzy. Obiekt czeka zmiana
Fot. Archiwum Redakcji

Nie tylko łyżwiarze będą korzystali z lodowiska Helena. Obiekt ma zostać wyposażony w nawierzchnię umożliwiającą również jazdę na wrotkach czy grę w unihokeja. Miasto właśnie ogłosiło przetarg na jej dostawę i montaż. 


"Lodowisko Helena zimą łyżwy, latem rolki" to zadanie, wskazane przez elblążan (1458 głosów) do realizacji z budżetu obywatelskiego 2023. Autorzy wniosku zaproponowali zamontowaniem tam nawierzchni polipropylenowej, która umożliwi wykorzystywanie obiektu przez cały rok. Urząd Miejski w Elblągu szuka firmy, która to wykona. 

 

 

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż modułowej, polipropylenowej nawierzchni do: jazdy na wrotkach, rolkach, gry w in-line hokeja, unihokeja, jazdy na sledgach, na wózkach dla osób z niepełnosprawnościami, ćwiczeń ogólnorozwojowych dla płyty sztucznego lodowiska o wymiarach 30 m x 60 m, w obiekcie Lodowiska „Helena” przy ul. Karowej 1 w Elblągu

- czytamy w ogłoszeniu przetargu. 

 

Na oferty chętnych miasto czeka do 9 maja. 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ ech wy
  Środa, 26.04

  Nadal cisza czy wreszcie zostaną dobudowane trybuny by były w koło lodowiska. Dlaczego w Elblągu nie ma imprez na lodzie jakie sa w Polsce. Nadal to samo. Meczy hokejowej ligi tez nie zobaczymy w Elblągu.

 2. 2
  0
  ~ Urzędnik
  Środa, 26.04

  No to w tym roku z nawierzchni nie skorzystamy. "Ważniejsze" tematy sprawiły, że o tym zapomniano. Przecież już kilka miesięcy temu rozstrzygnięto konkurs z budżetu obywatelskiego i wtedy należało rozpisać przetarg. Termin składania ofert mija 09.05,następnie tęgie głowy będą minimum 2 tygodnie dumać kogo wybrać. Jeśli ta sztuka się powiedzie, to przyjdzie czas na "procedowanie" umowy. W najlepszym przypadku zostanie podpisana pod koniec czerwca. Jeśli do tego dodamy 10 tygodni na realizację, to zrobi się połowa września, czyli czas kiedy zaczynają się przygotowania do mrożenia lodowiska. Wszystko tak po elbląsku i mosirowsku.

 3. 3
  0
  ~ rolkarz
  Piątek, 28.04

  Będzie super, niech to szybciutko zakładają, żeby można było pośmigać na rolkach w wakacje!!!!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1953630447388