Sobota, 1.04.2023, Imieniny: Grazyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Motomikołaje w Elblągu. Zawieźli dzieciom podarunki i uśmiech (zobacz zdjęcia)

04.12.2022, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Motomikołaje w Elblągu. Zawieźli dzieciom podarunki i uśmiech (zobacz zdjęcia)
fot. MB

Motocykliści z Elbląga i okolic tradycyjnie już przed świętami zmieniają kombinezony na stroje Mikołaja oraz jego pomocników i odwiedzają najmłodszych w szpitalach, placówkach opiekuńczo-wychowawczych, domach pomocy społecznej. Wiozą dzieciom podarunki i uśmiech. Tak było i tym razem. W niedzielę (4 grudnia) odbyła się akcja Motomikołaje. Zobacz zdjęcia.

 

Motomikołaje to cykliczna akcja charytatywna organizowana w okolicy mikołajek przez motocyklistów z Elbląga i okolicy. Tegoroczna odbyła się w niedzielę (4 grudnia).
 

Uczestnicy wydarzenia wyruszyli z dziedzińca Muzeum Archeologiczno-Historycznego i przemierzali ulice Elbląga. Odwiedzili dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej przy ul. Mazurskiej, Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci Zgromadzenia sióstr św. Jadwigi, Socjalizacyjnej Całodobowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej oraz najmłodszych pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu obdarowując je podarkami m.in. artykułami szkolnymi i słodyczami. W tym roku Motomikołajów wspomogły osoby o dobrym sercu, które wzięły udział w zbiórce pieniędzy zorganizowanej przed akcją.

 

Zobacz galerię zdjęć w wydarzenia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Galeria / Motomikołaje ( zdjęć 64 )
Dodano: 2022-12-04 | fot. MB
0

Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --4
  ~ Elblazanka
  Niedziela, 04.12

  Czy dziś mikołaje na motorach odwiedziły chore dzieci w szpitalu bo że zdjęć to widać starówkę jeżeli nie zaszczycili odwiedzinami z paczkami oddział dziecinny to Żenada żenada

 2. 2
  +3
  ~ Motomikolajka
  Niedziela, 04.12

  Elblążanka - oczywiście że wszystkie dzieci otrzymały paczki , nawet te z oddziałów szpitalnych a ja mam nadzieję że pani równie konsekwentnie wspomoże kolejną akcję zamiast krytykować nie mając pojęcia bo to jest dopiero żenada.

 3. 3
  +3
  ~ Elblązanin
  Niedziela, 04.12

  Elblązanka-Elbląg to miasto nudy jeśli ktoś chce coś zrobić w tym mieście coś ciekawego plis niosącego jakąś pomoc zostaję zaatakowany jest tylko jeden komentarz tutaj i to pani jaki ? Negatywny wstydź się kobieto ,ze coś takiego ci przeszło przez głowę co napisałaś vhlopaki robili to bezinteresownie środki jakie mieli były małe bo na tyle placówek w tym mięsie to małe fundusze były. Nie mieli z tego żadnej korzyści zrobili to bezinteresownie od tego Roku jestem z wami panowie wielkie ukłony za to co zrobiliście

 4. 4
  --2
  ~ Święty Mikołaj
  Niedziela, 04.12

  Chwała ludzia dobrej woli i tak dalej. Potrzebujących Dziękuję bardzo 😘🥰❤️😘

 5. 5
  +4
  ~ Wyborca Świadomy
  Niedziela, 04.12

  Od kilku, kilku lat kupujemy dla dzieci ale no cóż nie pod publikę....dajemy bez obecności dziennikarzy....

 6. 6
  +1
  ~ KKK
  Poniedziałek, 05.12

  Elblążanka a raczyłaś przeczytać całość czy tylko potrafisz komentować a czytać nie nauczyli??? Tak odwiedzili Oddział dziecięcy w Szpitalu Wojewódzkim. A żenadą to jest to, że tacy ludzie jak Pani sami nie pomagają a tylko jak zwykle szukają powodu aby się przyczepić i wytykać palcami. Nie ładnie po prostu. Proponuje samemu na drugi raz wziąć udział, dorzucić coś czy pomóc w organizacji :)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2937200069427