Czwartek, 1.12.2022, Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Za nami elbląskie obchody 83. rocznicy napaści Związku Radzieckiego na Polskę

18.09.2022, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Za nami elbląskie obchody 83. rocznicy napaści Związku Radzieckiego na Polskę
fot. Rada Miejska w Elblągu

Wczoraj (17.09.) przy Krzyżu Katyńskim na cmentarzu przy ul. Agrykola, odbyły się uroczystości związane z 83. rocznicą napaści Związku Radzieckiego na Polskę.Obchody rocznicowe rozpoczęły się mszą świętą w kościele pw. Wszystkich Świętych, następnie odbyło się przejście na cmentarz pod Krzyż Katyński, odegrane zostały hymny: państwowy Rzeczpospolitej Polskiej i Sybiraków.Nie zabrakło przemówień okolicznościowych, apelu pamięci i salwy honorowej. Uroczystość zakończona została składaniem kwiatów.


W obchodach udział wzięli Antoni Czyżyk RM Elbląg Przewodniczący Rada Miejska w Elblągu, Janusz Nowak Wiceprezydent Miasto Elbląg, Czesław Żukowski Prezes Oddziału Związku Sybiraków w Elblągu, elbląscy Radni, przedstawiciele służb mundurowych, zaproszeni goście, młodzież szkolna.

 

Rada Miejska w Elblągu
 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Elbląskie obchody 83. rocznicy napaści Związku Radzieckiego na Polskę ( zdjęć 14 )
Dodano: 2022-09-18 | fot. RM w Elblągu
0

Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ pan każe?
  Niedziela, 18.09

  Znowu najpiękniejsze jest foto Opiekunki z Dziećmi. Ten portal coraz dziwniej i z wielkim poślizgiem relacjonuje ważne wydarzenia, wrzuca "pożądane" fotki. Dziwna usłużna cenzura relacjonująca to co jest wygodne dla "wybranych". Takie to współczesne "niezależne dziennikarstwo". I kwiatki na glebę.

 2. 2
  0
  ~ polak
  Niedziela, 18.09

  komuna głupa rżneła bez przekonania przeceż to ich przyjaciele napadli na Polske Hipokryci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. 3
  --4
  ~ polak
  Niedziela, 18.09

  To były dzieci z przedszkola katolickiego jak zawsze ale nie POmiot PO-wski

 4. 4
  0
  ~ Tvp
  Niedziela, 18.09

  A czy Pan Prezydent wydał na to zgodę czy to impreza masowa czy kulturalna ?

 5. 5
  +2
  ~ taaa
  Niedziela, 18.09

  te polak gdyby nie te kacapy to by cie nie bylo na tym swieci niemiaszki by twoich dziadkow puscili przez komin no chyba ze podpisali volk liste

 6. 6
  +2
  ~ kuk
  Poniedziałek, 19.09

  A pan przewodniczący RM - wzruszony - /jak poseł Krasulski na otwarciu kanału/, że musiał odczytać tych kilkanaście zdań?

 7. 7
  +1
  ~ czas na wstyd
  Poniedziałek, 19.09

  ~kuk - ten wybitny przedstawiciel kultury (jego kumple też) gdyby miał powiedzieć coś z głowy (przemówienie) to by mu przez gardło nie przeszło to co mu napisali, więc co miał powiedzieć to przeczytał (Dyzma). ci z PO , PSL, LSD to podobno wykształceni przywódcy miejskiego ludu, a Loniek to tylko były plutonowy LWP i odpowiedzialny pracownik naszego browaru. Tym niemniej, Elbląg solidnie wpływa na głowę - jego przedstawiciele już są na etapie czytania gdy inni tylko mówią (np. taki Duda). Czytanie z czerwonych okładek podnosi znaczenie czytającego w oczach tych kilku statystów. To wielki wstyd, że o polskich rocznicach "wybitne" jednostki nie potrafią powiedzieć kilku słów "z głowy" nawet jeżeli są z "47. Może niech zostaną w domu skoro hipokryzja dusi im krtań.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1405160427094