Poniedziałek, 28.11.2022, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

W Elblągu odbędzie się koncert z okazji otwarcia przekopu. Scena prawie gotowa

15.09.2022, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
W Elblągu odbędzie się koncert z okazji otwarcia przekopu. Scena prawie gotowa
Fot. Paweł Friedrich

W Elblągu odbędzie się koncert z okazji otwarcia przekopu przez Mierzeję Wiślaną. W sobotę, 17 września, wystąpi m.in. Maryla Rodowicz, Ryszard Rynkowski, Kasia Moś i Piotr Cugowski.


To drugi koncert, który TVP zorganizuje w naszym mieście. Miesiąc temu Elbląg znalazł się na Wakacyjnej Trasie Dwójki. 15 sierpnia na Wyspie Spichrzów odbył się koncert „Piosenki Wojskowej NATO”. Wówczas na scenie zobaczyliśmy m.in. Kasię Moś, Trubadurów, Filipa Lato, Captaina Jacka i Halinę Frąckowiak.


Tym razem koncert odbędzie się z okazji otwarcia przekopu przez Mierzeję Wiślaną. Koncert odbędzie się 17 września, o godz. 18.00.

 

Gramy koncert w Elblągu. Dla wolności i nadziei na lepsze jutro. W 83. rocznicę sowieckiej agresji na Polskę i z okazji oficjalnego otwarcia przekopu Mierzei Wiślanej usłyszycie znane polskie przeboje w nowoczesnym brzmieniu

— poinformowała TVP.Podczas koncertu w Elblągu wystąpi m.in. Maryla Rodowicz, Piotr Cugowski, Kasia Moś, Katarzyna Cerekwicka, Marek Piekarczyk, Ryszard Rynkowski, Janusz Radek, Krzysztof Kiljański, Tadeusz Seibert i Natalia Sikora.

 

Otwarcie przekopu Mierzei Wiślanej jest szczególnym wydarzeniem dla Elbląga i Polski. Ten ambitny projekt otworzy nowe możliwości przed Elblągiem, przyczyniając się do wzrostu gospodarczego w całym regionie. Ponadto uniezależni dostęp do Zalewu Wiślanego od woli Rosjan – nieprzypadkowo otwarcie przekopu przypada na rocznicę sowieckiej agresji na Polskę. Cieszę się, że TVP zdecydowało się uczcić ten wyjątkowy dzień organizując koncert w Elblągu.

 

- powiedział w rozmowie z nami Andrzej Śliwka, Wiceminister Aktywów Państwowych

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (19)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Ja elblążanka
  Czwartek, 15.09

  Ciekawa jestem jak prezydent miasta z departamentem promocji zareklamują miasto aby Ci, którzy przyjadą na koncert z całej Polski, chcieli wrócić tu w wakacje?

 2. 2
  --16
  ~ POlak
  Czwartek, 15.09

  Brawo PIS. Prawdziwa promocja miasta.

 3. 3
  +7
  ~ Skandal
  Czwartek, 15.09

  Elblążanka ten nierób Wróblewski wraz ze swoją obszerna świta palcem nie kiwnie. Oni tylko podwyżki sobie dali. A teraz chcą szkoły zamykać na zdalne i ostatni hit to podwyżka biletów na 4.20 zł. Paranoja w tym mieście. Jak długo jeszcze będą rozpieprzać to miasto i gnębić mieszkańców.!!!!

 4. 4
  --6
  ~ Ewa
  Czwartek, 15.09

  Brawo organizatorzy Brawo ochrona

 5. 5
  --2
  ~ Brechen
  Czwartek, 15.09

  Rzygać się che widząc wykonawców. Polityka i geriatria to podstawa. Tylko proponowałabym uwagę zwrócić na zelówki Kaczyńskiego. Odpadły? A może jakąś zbiórkę NARODOWĄ zrobić na szewca, czy może sklep obuwniczy? NIENIEMIECKI oczywiście!!!

 6. 6
  --1
  ~ anty
  Czwartek, 15.09

  ~ POlak...w siną dal,w siną dal,wyp...dalaj razem z pisem w siną dal...

 7. 7
  +1
  ~ Fuszerka
  Czwartek, 15.09

  Dramat. To jest czołówka dla starych dziadów, czyli wyborców PiSu. Przecież tam nie będzie ani jednej młodej osoby. Wstyd. Teraz PiS zniszczy nas

 8. 8
  +3
  ~ W(f) spaniale
  Piątek, 16.09

  Z naszej krwawicy dotowanej kurwizji znowu napychana jest kabza poprawnych politycznie zapiewajłów. Marylka, której wiecznie mało, Mareczek dawnego TSA i młody Piotruś, syn tatusia. Reszta, ech, szkoda gadać. Wszystko ku uciesze gawiedzi kochającej igrzyska. Mam nadzieję, że podczas tej zimy, gdy mamy oszczędzać, nie będzie koncertu w Sylwestra z Zenkiem i dizonaurami italo disco w roli głównej.

 9. 9
  +6
  ~ Hydraulik.
  Piątek, 16.09

  ~ Ja elblążanka, a gdzie ci turyści "z całej polski" mieli by spać, jak w latem wszystkie hotele wypełnione po brzegi. Po za tym co najwyżej na ten koncert przyjadą same NEB-Y

 10. 10
  +1
  ~ ZAKANALAK
  Piątek, 16.09

  Ostatnie Podrygi Pisiorów,Koncert fajnie coś się dzieje ale za czyją kasę ??? NASZĄ.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1889879703522