Piątek, 7.10.2022, Imieniny: Petra, Fryderyka, Artur
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Magda Gessler: Bar Pomidor cud-malina będzie jednym z bardziej udanych miejsc

19.08.2022, 14:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Magda Gessler: Bar Pomidor cud-malina będzie jednym z bardziej udanych miejsc
Źródło: facebook.com/magdagessler.official

W Elblągu zakończyła się kolejna „Kuchenna Rewolucja”. Tym razem przeprowadzona na Zawadzie, gdzie restauracja „Czwórka” zmieniła się w bar „Pomidor cud-malina”.


Na portalu społecznościowym facebook Magda Gessler oznajmiła zakończenie kolejnej „elbląskiej rewolucji”. -  Bar Pomidor cud-malina będzie jednym z bardziej udanych miejsc – zapowiadała Magda Gessler


Znana restauratorka wyruszyła do kolejnej restauracji, Tym razem pojechała do Płocka.

 

 

 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 5

%40.0 %60.0


Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ kazik gazownik
  Piątek, 19.08

  Można tanio i smacznie ale tu specjalistka Gessler niczym nie błyszczy. Schabowy w jej knajpie kosztuje 80 zł. To lekki obłęd. Domowy obiadek dla dwóch osób u tej pani to wydatek bliski 300zł ... i to wybierając tańsze dania. Bo można wybrać antrykot za 180zł i do tego wino (jak kogo poniesie) ... to np. 1000 zł. Można tez poszaleć bardziej. Czternastej emerytury na jedno wyjście nie wystarczy. W tym świetle pani Gessler nie błyszczy. Pani nie pozdrawiam a właścicielowi Maliny i Pomidorów życzę sukcesów

 2. 2
  +7
  ~ el
  Piątek, 19.08

  Czy bar ma stronę www ?

 3. 3
  +15
  ~ FRED
  Piątek, 19.08

  Kto wymyślił tak GŁUPIĄ nazwę i a kto - GESSLEROWA

 4. 4
  --12
  ~ Miesio
  Piątek, 19.08

  @kazik gazownik czy Ty qrva jestes normalny???????????????? Co ma piernik do wiatraka czlowieku zblazowany??? 1-byles w jej knajpie, siadles do stolu, zobaczyles menu i wyszedles jak idiota? Co ma do Elblaga jej restauracja w Wawie? Nie da Ciebie najwyrazniej. Czy w tym miescie tylko sie rzyga na wszystko i kazdego?

 5. 5
  +13
  ~ Anna L.
  Sobota, 20.08

  Nazwa okropna, zniechęcająca do wejścia do restauracji. Taka nazwa mogła pojawić się tylko w głowie psychicznie chorej osoby, nie mającej pojęcia o języku polskim.

 6. 6
  +12
  ~ ...
  Sobota, 20.08

  Niestety te cudowne kulinarne zmartwychwstania w programie Kuchenne rewolucje to przede wszystkim tv show . Pani gwiazda i jej ekipa maja doświadczenie i umiejętności w kreowaniu bajek które dzieją się tu i teraz . Ile z knajp przetrwało próbę czasu po emisji programu i co z nimi obecnie ,to każdy może zerknąć w internet . Ale ogląda się to dobrze i tylko śmieszą mnie Ci niby ""przypadkowi "" goście na słynnych kolacjach - finałach programu .

 7. 7
  0
  ~ Lidka44
  Sobota, 20.08

  Po rewolucji nie będzie już jednego dania w repertuarze? Będzie więcej naprawdę? Dania będą większe niż dla dzieciaka? Aż wierzyć się nie chce że w tym barze będzie można w końcu coś zjeść w ogóle.

 8. 8
  --6
  ~ tadusz
  Sobota, 20.08

  tak czy inaczej Pani Magda w pozycji leżącej wygląda apetycznie i sexi

 9. 9
  +4
  ~ kjm
  Sobota, 20.08

  jak sie nie chce odpowiadać na zadane i nie wygodne pytanie to się mówi ... pomidor, czy w tym barze zamówi się grochową a dostanie się pomidorową? Czytaj więcej na https://www.info.elblag.pl/komentarze,70909,1.html#ixzz7cVyzgMsh jak sie nie chce odpowiadać na zadane i nie wygodne pytanie to się mówi ... pomidor? czy w tym barze jak się zamówi grochową a dadzą pomidorową to będzie znaczyło ... pomidor? Czyli po otrzymaniu rachunku klient będzie miał prawo powiedzieć ... pomidor?

 10. 10
  +9
  ~ Abc
  Sobota, 20.08

  Dziwi mnie jedno dlaczego pani Gessler jak wchodzi do kuchni nie zakłada czepka ani niczego. Wszędzie tylko widać te jej włosy. Za kogo się ona uważa.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2497718334198