Sobota, 3.12.2022, Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Nieruchomość przy ul. Fabrycznej idzie pod młotek

08.08.2022, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Nieruchomość przy ul. Fabrycznej idzie pod młotek
ortofotomapa/UM Elbląg

Miasto wystawiło na sprzedaż działkę przy ul. Fabrycznej. Nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową i usługową. Jej cena wywoławcza to 280 tys. zł.

 

Prezydent Elbląga ogłosił pierwszy ustny przetarg na sprzedaż nieruchomości przy ul. Fabrycznej 12. To działka o powierzchni 0,0329 ha zabudowana parterowym budynkiem użytkowym o powierzchni 174,7 m2.

W sąsiedztwie znajdują się m.in. budynki mieszkalne i siedziba EPEC. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną i usługową. 

 

Cena wywoławcza nieruchomości to 280 tys. zł. 

 

Przetarg odbędzie się 5 września o godz. 11 w Urzędzie Miejskim w Elblągu. 

Oceń tekst:

Ocen: 4

%25.0 %75.0


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ Polka
  Poniedziałek, 08.08

  A dlaczego miasto nie wybuduje nowego zasobu mieszkaniowego. Ma taką prężna kadrę inwestycyjna. Ma inspektorów nadzoru. Dlaczego nic takiego nie realizuje?

 2. 2
  +1
  ~ Arek 12
  Poniedziałek, 08.08

  Własne czemu miasto nie wybuduje czegoś i z tego czerpie korzyści??? Lepiej zatrudnić 2 wice i za darmo dawać im zarabiać?? Tyle pieniędzy jest u ich utrzymywać?? Od lat chyba Szklarz Miś tam wynajmuje więc i on kupi a przetqrg to tylko przykrywka

 3. 3
  +1
  ~ antoni
  Poniedziałek, 08.08

  Z mapki widać ,że wokół pełno wolnych , niezabudowanych terenów , czemu tylko malutką dzialkę sie wystawia , a pozostałe kiedy , za 10 lat .?

 4. 4
  +6
  ~ Fan Gargamela z PO
  Poniedziałek, 08.08

  Czy znany jest kupujący, a może ten od szkła?

 5. 5
  +3
  ~ Anonimek1
  Poniedziałek, 08.08

  Fabryczna i prawie 1 000 PLN / metr, chyba komuś dobrze słońce przygrzało w tym urzędzie... Inna sprawa, że oni poza sprzedażą majątku to nic innego nie potrafią.

 6. 6
  0
  ~ konio
  Wtorek, 09.08

  Do "Polka" w Gimnazjum nie uczyli, a wystarczy wpisać w wyszukiwarce. Inspektor nadzoru inwestorskiego, zwany dalej "inspektorem nadzoru", jest przedstawicielem inwestora na budowie, upoważnionym do podejmowania decyzji dotyczących zagadnień technicznych i ekonomicznych tej budowy w ramach dokumentacji projektowej, przepisów Prawa budowlanego oraz umowy o jej realizację. Rozumiem są wakacje.

 7. 7
  0
  ~ Co kupuję to moja sprawa.
  Wtorek, 09.08

  Ludzie mamy wolne państwo, a więc nikt nie ma obowiązku budowania mieszkań. Chcesz je mieć to sobie je zbuduj lub kup u tego kto je oferuje. I druga rzecz przestańcie zadawać te niepoważne pytania kto kupuje. Wszelkie tego typu sprawy obowiązuje tajemnica handlowa i to nie jest publiczna sprawa. Ten kto nabywa każde dobro czynni to zgodnie z ustalonymi zasadami czy też wymogami prawnymi. Każdy, kto uważa, że jednak nastąpiło to niezgodnie z tymi ustaleniami ma prawo wystąpić do właściwych organów, w tym Sądów, ze skargą czy zarzutem złamania prawa. Tak wygląda wolne państwo, a wy wciąż myślicie i zachowujecie się jakby to nadal był PRL.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1417422294617