Czwartek, 8.12.2022, Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Druga wycieczka po rzece Elbląg

14.07.2022, 09:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Druga wycieczka po rzece Elbląg
Fot. MOSiR

W najbliższą niedzielę (17 lipca), po raz drugi w tegoroczne lato, zwiedzimy nasze miasto z perspektywy płynącej rzeki. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w wycieczce kajakowej po rzece Elbląg, którą poprowadzi przewodnik z elbląskiego oddziału PTTK. Zapisy odbywają się poprzez formularz, który dostępny jest tutaj.


Nasz pomysł na aktywnie spędzony czas, to wycieczka kajakiem po nieznanych rejonach rzeki Elbląg. Będzie to już druga tego typu podróż organizowana w ramach programu Wakacje z MOSiR-em, a do końca lata zaprosimy jeszcze na dwie następne. Dodatkowego uroku tym wydarzeniom nadaje fakt, że za każdym razem poznajemy nowe zakątki oraz ciekawostki na temat napotkanych miejsc.


Z uwagi na trwające tego dnia zawody Garmin Iron Trhiatlon, wycieczkę rozpoczniemy o godzinie 16:00 z przystani kajakowej przy ul. Radomskiej. Podczas wycieczki każdy z uczestników jest zobowiązany do przebywania cały czas w kamizelce asekuracyjnej, nałożonej i zapiętej na sobie. Prosimy pamiętać o nakryciu głowy, kremie przeciwsłonecznym, piciu i ewentualnie jedzeniu. Do wiosłowania mogą także przydać się krótkie rękawiczki na dłonie.


Do udziału w wycieczce organizatorzy zapraszają osoby dorosłe, zaś osoby małoletnie mogą wziąć udział WYŁĄCZNIE pod opieką swoich rodziców lub opiekunów prawnych. Czas trwania imprezy to około 3-4 godziny. Udział w wycieczce jest bezpłatny, jednak obowiązują zapisy, gdyż limit miejsc jest ograniczony. 

MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Marek
  Czwartek, 14.07

  Nie można się zapisać. Osiągnięty został limit. Można usunąć artykuł

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1379151344299