Niedziela, 25.09.2022, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Wakacyjne zawody pływackie dla dzieci

13.07.2022, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wakacyjne zawody pływackie dla dzieci
Fot. MOSiR

W Centrum Rekreacji Wodnej „Dolinka” odbędą się zawody pływackie dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy do przepłynięcia basenu sportowego i do wygrania pamiątkowych medali. Start imprezy w czwartek, 14 lipca, od godziny 9:00. Udział bezpłatny.


Słoneczna pogoda i wakacyjny, wolny czas zachęca dzieci i młodzież do aktywności. Wśród nich jest mnóstwo fanów pływania. Jest to bowiem najlepszy sposobów na relaks, przy jednoczesnym ruchu. Gdy tę przyjemność można połączyć ze sportową zabawą, mamy przepis na idealne spędzenie czwartkowego poranka.


Zawody odbędą się dla dzieci i młodzieży w wieku 6-15 lat, którzy samodzielnie potrafią przepłynąć 25-metrowy basen. Każdy uczestnik będzie mógł zmierzyć się z tym dystansem w dowolnym stylu. Będzie możliwość pokonania tej trasy także z przyrządem, deską lub makaronem.


W czasie zawodów nie będzie pomiaru czasu, ponieważ najważniejsza jest dobra zabawa. Dla każdego przygotowane będą medale. Wszyscy podczas zawodów będą pod opieką ratowników i instruktorów. 


Zgłoszenia do zawodów prosimy przesyłać do 12 lipca, do godziny 23:59, na adres imprezy@mosir.elblag.eu. Prosimy w treści wpisać imię i nazwisko dziecka oraz dokładną datę urodzenia. W wyjątkowych przypadkach będzie można zapisać dziecko także w biurze organizatorów, na 30 minut przed rozpoczęciem imprezy. Obowiązuje limit 100 uczestników. Sprawdź regulamin tutaj.


Szczegóły wszystkich imprez w ramach Wakacji z MOSiR-em tutaj.

MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.92356491088867