Piątek, 9.12.2022, Imieniny: Aneta, Leokadia, Wieslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Tak trenujemy w siłowni MOSiR

16.03.2022, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Tak trenujemy w siłowni MOSiR
Fot. MOSiR Elbląg

Kilkanaście urządzeń, ciężarki, sztangi, strefa cardio i siłowa. To wszystko czeka na klientów, którzy odwiedzą nową siłownię Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu. Kameralna atmosfera, odpowiedni sprzęt i atrakcyjne ceny zadowolą każdego. Zobacz zdjęcia i film z treningu.

 


Siłownia MOSiR-u to najlepsza propozycja dla tych, którzy są na początku swojej przygody z takim treningiem i chcieliby w kameralnych oraz spokojnych warunkach poprawić kondycję i wygląd. O wypróbowanie sprzętu poprosiliśmy trenerów personalnych: Annę Woronowicz i Macieja Skrobotuna. W ruch poszły więc urządzenia siłowe, z podziałem na poszczególne partie mięśni. - Miło było użyczyć swoich mięśni w dobrym celu, jakim jest promowanie zdrowego stylu życia, poprzez umiarkowaną, systematyczną aktywność fizyczną

– mówi Maciej. 


W dawnej sali tenisa stołowego, zlokalizowanej na parterze w budynku Lodowiska Helena, można skorzystać z urządzeń do ćwiczeń wszystkich partii mięśni: brzuch, plecy, nogi, klatka, barki, biceps i triceps. Na dodatek znajdują się tam urządzenia izolowane, sprzęt na wolny ciężar oraz różne inne akcesoria do treningu. Natomiast w centralnej części siłowni są atlasy, na których wykonasz całościowy plan treningowy. Atutem lokalizacji jest także bliski parking i zaplecze sanitarne w budynku (szatnie i prysznic).


Siłownia MOSiR-u jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-21 (w godzinach 8-17 konieczna jest rezerwacja telefoniczna pod numerem 515 193 928). Pojedyncze wejście to koszt tylko 4 zł. W tej cenie możesz korzystać z siłowni tyle ile chcesz, w godzinach otwarcia. Możesz skorzystać z nowej Karty MOSiR, aby wykupić pojedyncze wejście. Jeżeli chcesz ćwiczyć regularnie, możesz skorzystać z karnetu. Cena karnetu miesięcznego to 40 zł, a 3-miesięcznego to 100 zł. Tekst i fot. MOSiR
 

Oceń tekst:

Ocen: 3

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ kuk
  Środa, 16.03

  A czy "dyrektor z zawodu dyrektor" zdobył licencję trenera personalnego? Czy będzie czuwał nad prawidłowym rozwojem mięśni i czy będzie dbał o miłą atmosferę?

 2. 2
  +4
  ~ @kuk
  Środa, 16.03

  Cały czas robi masę. Na rzeźbę przyjdzie czas.

 3. 3
  0
  ~ Nie złośliwie
  Czwartek, 17.03

  Ale trocheslabpto wygląda niewyzylbym się do konca

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1414051055908