Piątek, 21.01.2022, Imieniny: Agnieszka, Inez, Jaroslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Piętro w dawnym Plastyku ponownie na sprzedaż. Miasto zeszło z ceny

14.11.2021, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Piętro w dawnym Plastyku ponownie na sprzedaż. Miasto zeszło z ceny

Miasto ponownie po raz kolejny zeszło z ceny i wystawiło na sprzedaż drugie piętro w budynku po dawnym Plastyku. W ubiegłym roku Ratusz chciał za nieruchomość minimum 721 tys. zł. Teraz cena wywoławcza to już 400 tys. zł.W 2002 roku Miasto kupiło od Spółdzielni Pracy Przemysłu Skórzanego Plastyk udział w nieruchomości przy ul. Królewieckiej 195b. Teraz usiłuje się go pozbyć. Prezydent Elbląga właśnie ogłosił czwarty przetarg na sprzedaż drugiego piętra obiektu.

 

Przedmiotem przetargu jest udział do 2463/10000 części w nieruchomości zabudowanej budynkiem o funkcji handlowo-usługowej, posadowionym na działce nr 825/2, wraz z udziałem 15/100 części nieruchomości stanowiącej działkę nr 824/2 - droga wewnętrzna. Z udziałem związane jest prawo do korzystania z pomieszczeń hali produkcyjnej wraz z zespołem pomieszczeń biurowo-socjalnych i gospodarczych, o łącznej pow. użytkowej 923,4 m2, niestanowiących odrębnej nieruchomości lokalowej, usytuowanych na II piętrze (III kondygnacji)

 

- czytamy w ogłoszeniu o przetargu.Z uwagi na brak dostępu pomieszczeń będących przedmiotem przetargu do klatki schodowej usytuowanej w budynku posadowionym na działce nr 825/3, ogranicza się krąg osób mogących wziąć udział w przetargu, do współwłaścicieli działki nr 825/2. Nabywca zobowiązany będzie do skomunikowania nabytych pomieszczeń poprzez posiadaną przez niego nieruchomość, zaznacza Miasto w warunkach przetargu.Cena wywoławcza nieruchomości to tym razem 400 tys. zł. Podczas pierwszego przetargu, ogłoszonego we wrześniu 2020 roku, wynosiła ona 721.200.Przetarg odbędzie się 13 grudnia.

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Becia M.
  Niedziela, 14.11

  Upadły Harley zbiera na kolejny pomnik sobowtóra Pani Koseckiej !!!!

 2. 2
  +8
  ~ lucyna
  Niedziela, 14.11

  Trzymam kciuki żeby sprzedaż się udała ,tylko nie w ręce handlarza nieruchomościami . Przy okazji tego adresu prośba do własciciela restauracji na parterze o zalatanie ogromnej dziury w jezdni przed jego lokalem . I tak ,jak o tym włąścicielu tej naprawdę bardzo dobrej restauracji mowa , ktory zarządza także Specjal Pubem na Starówce odwiedzanym głównie przez klientów w wieku 30 + . Gorąca prośba ,by zainteresował się pracą części obsługi .Muzyką z MTV puszczana na cały regulator przez mlody personel tak ,że goście muszą do siebie krzyczeć ,by się usłyszeć to nie powinien być standard tego lokalu sfinansowanego przez Browar . Ten Pub jest dla klientów , a nie dla uciechy młodocianego personelu i powinien tam być odpowiedni klimat także muzyczny , by goście nie uciekali do konkurencj

 3. 3
  --2
  ~ odiprofanumvulgus
  Niedziela, 14.11

  Ponownie po raz kolejny... litości. Zamiast szukać sposobu jak tu głębiej wpełznąć w dupę PO i harleyowcowi moglibyście zainwestować w swoją edukację.

 4. 4
  +2
  ~ Machupichcę
  Poniedziałek, 15.11

  Lucyno, naprawa jezdni nie leży w gestii właściciela restauracji i co najwyżej może on o to prosić urzędników. Co do drugiej części wypowiedzi - pełna zgoda.

 5. 5
  +1
  ~ Kat Na Idiotów
  Poniedziałek, 15.11

  Krąg kupujących zawęzili cena spadła i wszystko ok prawda?

 6. 6
  0
  ~ zbawicie
  Poniedziałek, 15.11

  jak chca sprzedac to niech naprawia droge wjazdowa do budynku wstyd dla miasta brak slow

 7. 7
  0
  ~ emeryt
  Poniedziałek, 15.11

  droga wjazdowa do budynku to jak warszawa w45roku po wojnie wstyd panowie wstyd ponowie ludzie jadac do biedronki to widza i nizapomna w dniu wyborow

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.83231687545776