Niedziela, 2.10.2022, Imieniny: Slawa, Dionizy, Teofil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Uczniowie SP12 w You Can Dance! „Jesteśmy jedyną szkołą z Elbląga, która wystartowała w tym konkursie”

12.11.2021, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Uczniowie SP12 w You Can Dance! „Jesteśmy jedyną szkołą z Elbląga, która wystartowała w tym konkursie”
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 walczą o zwycięstwo w konkursie TVP1 „You Can Dance”. - Nagraliśmy filmik prezentujący taneczne zdolności naszych dzieci. Został on pozytywnie zaakceptowany i dopuszczony do konkursu. Teraz potrzebujemy wsparcia w postaci głosów – opowiada Wicedyrektor SP 12 Alina Dudzik. - Liczymy na empatię i życzliwość czytelników info.elblag.pl i na to, że zechcą nam pomóc w naszych staraniach.
 
Jak to się zaczęło? - O konkursie przeczytałam w mediach społecznościowych. W naszej szkole jest dużo dzieci i nauczycieli, którzy kochają taniec i są z nim związani – zapewnia Alina Dudzik. - Nauczycielki Joanna Liskowicz oraz Paulina Czyżyk podjęły się tego zadania, czyli nagrania konkursowego teledysku.
 
 
Występują w nim nasi uczniowie od 1 do 8 klasy, którzy na co dzień uczęszczający na zajęcia tańca towarzyskiego, baletu czy tańca nowoczesnego oraz nasze maluchy biorące udział w zajęciach tanecznych Elbląskiej Ligi Tańca – projekcie wspieranym przez miasto Elbląg
 
– wyjaśnia Alina Dudzik.
 
Nagranie zdobyło pozytywnie ocenione przez komisję konkursową. - Przeszliśmy do następnego etapu, czyli głosowania na facebooku You Can Dance. Nagrody, które można wygrać są bardzo atrakcyjne i stanowią marzenie naszych uczniów, którzy są fanami programu You Can Dance – opowiada Alina Dudzik. - Robimy wszystko, aby się spełniło.
 
Jakie nagrody są do wygrania? - Pierwsze miejsce to 25 tys. zł, drugie miejsce – 15 tys. zł, trzecie miejsce: 10 tys. zł – wymieniała Alina Dudzik. - Wszystkich zwycięzców odwiedzą w szkole Ida Nowakowska Herndon, Roksana Węgiel - Roxie i Augustin Egurrola , a oryginalne bluzy You Can Dance przypadną 6 najlepszym zgłoszeniom.
 
 
Własnymi siłami uzbieraliśmy ponad tysiąc lajków, ale konkurencja jest bardzo silna i bez pomocy elblążan nie mamy szansy. Głosowanie jest bardzo proste - wystarczy dać tzw. „lajka” na facebooku You Can Dance pod naszym filmikiem konkursowym. Mamy czas do 15 listopada br. do godziny 23.59. Liczymy na empatię i życzliwość czytelników info.elblag.pl i na to, że zechcą nam pomóc w naszych staraniach
 
– dodała Alina Dudzik.
 
Głosować można TUTAJ

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ SSP 3
  Piątek, 12.11

  Szkoła Sportowa nr 3 też bierze udział i ma lepszy teledysk. Głosujcie na TRÓJKĘ

 2. 2
  +3
  ~ Ania
  Piątek, 12.11

  Nie jedyną 😉

 3. 3
  +4
  ~ SPnr12
  Piątek, 12.11

  Gdy tydzień temu pisaliśmy do Redakcji prośbę o pomoc w zdobywaniu lajków byliśmy rzeczywiście jedyną szkołą z Elbląga biorącą udział w tym konkursie i nie mieliśmy wiedzy, że inne też wystartują. Napisaliśmy do Redakcji prośbę o weryfikację tytułu. Napisaliśmy też o tym na swojej stronieFB.

 4. 4
  +3
  ~ No i fajnie
  Piątek, 12.11

  Tańcujta dzieciaki i zdobywajta nagrody.

 5. 5
  +6
  ~ rodzic
  Piątek, 12.11

  Bardzo pozytywna impreza, fajnie, że Szkoła się angażuje a dzieciaki z radością ,,bawią się ", super głosujemy!!!! a to kto ma lepszy teledysk, oceni jury, pozdrawiam

 6. 6
  +6
  ~ Pill
  Piątek, 12.11

  Co to za program, chyba w telewizji publicznej. Nie oglądam nie znam ale powodzenia życzę

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2036738395691