Wtorek, 27.02.2024, Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Za nami inauguracja roku akademickiego Uniwersytetu III Wieku

04.10.2021, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Za nami inauguracja roku akademickiego Uniwersytetu III Wieku
Fot. UM Elbląg

- Dziś miałem przyjemność uczestniczyć w Inauguracji Roku Akademickiego Uniwersytetu III Wieku i Osób Niepełnosprawnych. Wszystkim słuchaczom składam najserdeczniejsze życzenia i gratulacje. Dzięki Uniwersytetowi elbląscy seniorzy i osoby niepełnosprawne mają miejsce, gdzie mogą twórczo rozwijać swoje pasje i zainteresowania - opublikował na facebooku Prezydent Elbląga Witold Wróblewski. 


To również miejsce odkrywania talentów, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności, a także – co bardzo istotne spotkań w gronie znajomych i przyjaciół.

 

Cieszę się, że udało się rozpocząć ten rok w trybie stacjonarnym. Mam nadzieję, że uda się jak najdłużej prowadzić zajęcia właśnie w taki sposób - bo nic nie zastąpi bezpośrednich spotkań i relacji.

 

Prezydent Elbląga

Witold Wróblewski 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Odbyła się inauguracja roku akademickiego Uniwersytetu III Wieku ( zdjęć 16 )
Dodano: 2021-10-04 | _INFO_ELBLAG_PL
0

Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Adam J.
  Poniedziałek, 04.10

  „Gaudeamus igitur” dotyczy rozpoczęcia roku akademickiego na uczelniach wyższych. Uniwersytet III wieku taką uczelnią nie jest. Słuchaczami są nawet ludzie po szkole podstawowej.

 2. 2
  +1
  ~ szprotki w konserwie
  Wtorek, 05.10

  Popatrzcie na te fotki - tam widać "młodzież" najbardziej narażoną na C-19 i jego skutki. Zarówno Wróblewski jak i wielu uczestników ma "tam" dystans, maskę, ochronę siebie i bliźniego. Babcie i dziadkowie - dajcie przykład wnukom jak należy postępować w sytuacjach kryzysowych. nie bierzcie przykładu z Wróblewskiego - zawsze powie że się cieszy i kilka innych "trutu frutu", ale jego podstawowe zadanie w czasie spotkania z Wami, to pokaz że też ponosi trudy walki z infekcją, a nie zachowanie lowelasa. Wschodnia, jako droga "do nikąd" będzie zbudowana, ale jak najdłużej z niej nie korzystajcie i zachowujcie się ostrożnie , wbrew postawie "wzorców". Patrząc na kolejne zachowanie Wróblewskiego i zebranych , ciśnie się pytanie - covid jest czy to tylko grypka? "Uniwersytecki" przykład.

 3. 3
  +1
  ~ Liczby
  Wtorek, 05.10

  Gdzie maseczki macie przepisy mówią wyraźnie. Co mozgi za ciasne.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0142650604248