Sobota, 30.09.2023, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Za nami Targi Lokalnych Produktów. „Z czasem będą tak popularne jak Święto Chleba”

27.09.2021, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Za nami Targi Lokalnych Produktów. „Z czasem będą tak popularne jak Święto Chleba”
fot. Majka Brejdak
REKLAMA
Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie zorganizował w naszym mieście Targi Lokalnych Produktów. W miniony weekend, na Starym Mieście, nieopodal Ratusza Staromiejskiego, swoje wyroby oferowało kilkunastu wystawców.
 
 
Targi trwały dwa dni i miały na celu promocję produktów regionalnych. Do Elbląga ze swoimi produktami przyjechało kilkunastu wystawców (rolników, przetwórców oraz Koła Gospodyń Wiejskich z Warmii i Mazur, Pomorza, Kujaw, Podlasia).
 
Na stoiskach można było zakupić przeróżne produkty. - Jestem zachwycona jakością tych wyrobów. Są takie swojskie. Na Starówkę przyszliśmy z rodziną na spacer, a tu taka miła niespodzianka – przyznała p. Agata.
 
- Kupiliśmy trochę wędlin, miód i chlebek. Już nie możemy się doczekać, aż to zjemy – śmieje się p. Beata. - Zorganizowanie takich targów to bardzo fajny pomysł. Jeśli będą one organizowane co roku, to myślę, że z czasem będą tak popularne jak Święto Chleba.
 
- Bardzo fajnie wydarzenie. Zawsze korzystamy, jak jest Święto Chleba, ale wtedy są tłumy. Pewnie z czasem ten jarmark będzie cieszył się coraz większym zainteresowaniem, ale to tylko świadczy o tym, że takie wydarzenia są potrzebne w naszym mieście – zaznaczyła p. Marta.
 
Kto z naszych czytelników był na Targach Lokalnych Produktów? Co kupiliście? Jak wrażenia? Czy takie wydarzenie powinno być organizowane co roku?
 
 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Galeria / Targi Lokalnych Produktów ( zdjęć 28 )
Dodano: 2021-09-27 | fot. Majka Brejdak
0

Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ barbie
  Poniedziałek, 27.09

  kicz i drożyzna

 2. 2
  +1
  ~ Do_pomorskiego
  Poniedziałek, 27.09

  "Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie " - żaden szanujący się Elblążanin nie powinien uczestniczyć w targach organizowanych prez Olszczyn na terenie naszego miasta. Takie coś trzeba bojkotować, a nie dawać jeszcze możliość do promocji i zarobku tego miasta. Juz dostatecznie na nas żerują olsztyńskie instytucje.

 3. 3
  +5
  ~ kiki
  Poniedziałek, 27.09

  To jeden jedyny występ tej imprezy, bo to wstęp do wyborów parlamentarnych, nieprawdaż panie pośle?

 4. 4
  +8
  ~ ech wy
  Poniedziałek, 27.09

  To już Elbląg nie ma nic do powiedzenia tylko olsztyn musi organizowac u nas w Elblągu imprezy. Po co jest UM ratusz w Elblągu i tylu urzędników.Zwolnić połowe .

 5. 5
  +4
  ~ Łoj dyrydy łoj.
  Poniedziałek, 27.09

  Ech wy; wam wszysto się nie podoba. Czy to ważne kto organizuje cokolwiek. Nawet Churchill mawiał, gdy Wielka Brytania zawarła sojusz z ZSRR w II wojnie, że aby osiągnąć cel (wtedy pokonanie hitlerowskiego imperium) warto nawet z diabłem zawrzeć układ. A tu obraza, że WODRol w Olsztynie zorganizował targi. No i co, czy z tego względu doszło do tragedii. A tu jeszcze ktoś tam krzyczy kicz i drożyzna. Czyżby lepiej, gdyby śpiewał Zenek i rozdawano darmowe piwo. A idźcie wy ludziska na pole i krzyczcie, a ja wszystko pier.....ę.

 6. 6
  +1
  ~ patryjotka
  Poniedziałek, 27.09

  Łolszyn jest cool !!!!! A targi som lepsze nisz pis i Pan Minister Ziobro, który z laptopem w wannie baraszkował?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2573480606079