Środa, 8.12.2021, Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Dwa muzyczne światy. Koncerty Marka Piekarczyka i Tulii (zobacz zdjęcia)

29.08.2021, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Dwa muzyczne światy. Koncerty Marka Piekarczyka i Tulii (zobacz zdjęcia)
fot. Paulina Szramke

Tegoroczne Elbląskie Święto Chleba to również atrakcje muzyczne. Za nami występy Marka Piekarczyka i Tulii. Zobacz galerię zdjęć z tych wydarzeń. Dziś, 29 sierpnia, przed nami kolejne koncerty, m.in. Żywiołaka i Groovno.

 

Przypadające w tym roku obchody 500. rocznicą obrony Elbląga przez krzyżakami i narodziny legendy o bohaterskim Piekarczyku musiał uświetnić ten wokalista. Marek Piekarczyk, bo o nim mowa, wystąpił w sobotę, 28 sierpnia, na scenie przed katedrą. Podczas tego koncertu usłyszeliśmy znane przeboje artysty, między z czasów, gdy był wokalistą TSA, w nowych aranżacjach. Niesamowity głos Marka Piekarczyka i jego sceniczna energia zachwyciły elblążan. 

 

Tego samego wieczora dla elblążan zaśpiewała również Tulia, czy niezwykły zespół, łączący w swej muzyce biały śpiew, charakterystyczny dla muzyki ludowej oraz najnowocześniejszą produkcję muzyczną. Grupę Tulia tworzą Dominika Siepka, Patrycja Nowicka i Tulia Biczak. 

 

Zobacz zdjęcia z koncertów: Marka Piekarczyka i Tulii. 

 

Informację o występach, które odbędą się ostatniego dnia Elbląskiego Święta Chleba, znajdziesz TUTAJ.
 

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Marek Piekarczyk i Tulia ( zdjęć 24 )
Dodano: 2021-08-30 | fot. Paulina Szramke
0

Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ Przekręt
  Niedziela, 29.08

  Caly dzien pada deszcz w niedzielę . To zdjecia nie z tej imprezy .

 2. 2
  +4
  ~ Solo
  Niedziela, 29.08

  Impreza była wczoraj.

 3. 3
  0
  ~ celina
  Niedziela, 29.08

  Szacun dla organizatorów imprez miejskich w jesiennej końcówce lata w Elblagu . Ci którzy wyszli z domu nie powinni żałować poza fanami Zenona Martyniuka . Ale był przecież kilkanaście dni temu w Nowej Pasłece / 45 km od Elblaga / . Urząd Miejski , Galeria El , ETK i Teatr staneły na wysokości organizacji imprez plenerowych . Mimo ocieplenia klimatu teraz do maja życie kulturalne wraca pod dachy . Od 01 pażdziernika studenci trzech elblaskich uczelni wracają do nauki i jest szansa na Klub Studencki w Pałacyku przy Stoczniowej obiecany przez Jańskiego . Warto ,by studenci z wladzami uczelni drążyli ten temat

 4. 4
  --2
  ~ Shot
  Poniedziałek, 30.08

  A to już nie było kogo zaprosić do Elbląga tylko tego piekarczyka

 5. 5
  0
  ~ z branży
  Poniedziałek, 30.08

  heh to było niby jubileuszowe 15 świeto chleba i na poczatku organizatorzy mamili wystawców, że będą z wielkim rozmachem -rzeczywistość jak zwykle inna. śceny przy katedrze w piątek w ogóle nie było, wiec do sektorów gastronomicznych pies z kulawą noga nie przyszedł. Miały być trzy sceny nadajace różna muzyke non stop -kto był to widział ile w tym prawdy. Wielu wystawców nie dało sie kolejny raz omamić kłamstwom organizatorów i w ogóle nie przyjechało - organizatorzy chcieli straganami jeszcze pokryć dodatkowe całe 2 ulice (aż do Muzeum), wiec aby "zachecić"wystawców to drastycznie podnieśli ceny -efekt całości poczynań oganizatorów - dwie dodatkowe ulice w ogole ani jednego straganu i nawet nie pokryli tych co były w zeszłych latach (miała być rekorodowa ilosc wystawców a było o 50 mniej)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.97467017173767