Środa, 22.09.2021, Imieniny: Tomasz, Maurycy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Wykaz punktów kontroli autobusów - Wakacje 2021

23.06.2021, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wykaz punktów kontroli autobusów - Wakacje 2021

Zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży podczas wakacji jest priorytetem polskiej Policji. Ważnym elementem troski o bezpieczeństwo są kontrole autobusów wiozących je na letni wypoczynek.
 

Stałe patrole policjantów ruchu drogowego wystawiane będą od 1 lipca aż do końca wakacji. Funkcjonariusze będą czekali na autokary od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 9.00 na parkingu przed PWSZ przy al. Grunwaldzkiej w Elblągu. Ponadto kontrole przeprowadzane będą w miejscu wskazanym przez osoby zamawiające po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Przedstawiamy także wykaz punktów kontroli autobusów dla województwa warmińsko-mazurskiego.
 

Chodzi głównie o usprawnienie kontroli drogowych autokarów wyjeżdżających z dziećmi i młodzieżą na wycieczki. Organizatorzy chcąc, aby Policja dokonała kontroli przed wyjazdem powinni to zgłaszać telefonicznie. Wówczas patrol przyjedzie np. pod szkołę. Dodatkowo od 1 lipca na tego rodzaju kontrolę wystarczy przyjechać na parking PWSZ przy al. Grunwaldzkiej w Elblągu. Policjanci z ruchu drogowego sprawdzą trzeźwość kierującego, uprawnienia do kierowania a także wyposażenie i stan techniczny autokaru. Funkcjonariusze są przygotowani na sprawdzenie nawet kilkunastu autokarów dziennie.
 

ELBLĄG, ul. Grunwaldzka  (parking przy PWSZ) w dni robocze w godz. 7.00-09.00 lub kontrole przeprowadzane w miejscu wskazanym przez osoby zamawiające po wcześniejszym uzgodnieniu Całodobowo- 47-734-15-55, w godz. 7.00-15.00 47-734-15-99


Poniżej zamieszczamy wykaz punktów kontroli dla całego kraju.
 

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.