Środa, 22.09.2021, Imieniny: Tomasz, Maurycy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Dzień Dziecka od A do Zet. Najmłodsi świętowali na starówce [zobacz zdjęcia]

06.06.2021, 18:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Dzień Dziecka od A do Zet. Najmłodsi świętowali na starówce [zobacz zdjęcia]
Fot. Adrian Sajko

W tym roku najmłodsi elblążanie świętowali dłużej. Dodatkowe atrakcje z okazji Dnia Dziecka czekały na nich również dziś w niedzielę (6 czerwca) na placu katedralnym. Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia.
 

6 czerwca w Elblągu na placu katedralnym odbył się festyn z Radiem Zet pod hasłem "Dzień Dziecka od A do Zet". Wśród atrakcji przygotowanych przez radiowców była Parada Postaci Bajkowych. Dzieci bawiły się w towarzystwie swoich ulubionych bohaterów. Na najmłodszych czekały również liczne atrakcje, animacje oraz konkursy, w których do wygrania była m.in. hulajnoga elektryczna. Straż Pożarna i wojsko dodatkowo zorganizowali pokaz swojego sprzętu a Szkoła Podstawowa nr 18 przygotowała grę miejską "Kamień Piekarczyka".

 

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%0.0 %100.0


Galeria / Dzień Dziecka od A do Zet. Najmłodsi świętowali na starówce ( zdjęć 174 )
Dodano: 2021-06-06 | Fot. Adrian Sajko
0

Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Marek
  Niedziela, 06.06

  Hulajnoga elektryczna??????????? Naszesledzilismy konkurencję,byliśmy z dziećmi niemal od poczatky do końca i widzieliśmy, że nagrodami były breloczki pikekarczyka, breloczki bluepunkta, kabanoski, koszulka z reklamą sokolikow i radia zet oraz worki z reklamą sokolikow. I tyle. Hulajnoga??? Gdzie i w czym można było zdobyć niby..bylo nagłośnione czy między swoimi...

 2. 2
  +3
  ~ Arc
  Niedziela, 06.06

  Urząd Miejski podpiał się pod cudzą impreze, a sami zrobili przez internet - żenada!

 3. 3
  0
  ~ nnbc
  Poniedziałek, 07.06

  Fakt, gdyby nie radio ZET to nic by nie było. Tęgie głowy z UM naprawdę zasługują na swoje wynagrodzenia. Tak się napracowali pewnie ci z kultury, promocji że na nagrodę zasługują. W małych mieścinkach imprezy przez tydzień trwały i rzeczywiście zrobione dla dzieci, a tu jak zwykle ZERO. Potem zdziwieni że narzekamy, a co tu jest do chwalenia. Na pewno Grupa wodna zasługuje na pochwałę, brawo, że im się chce!

 4. 4
  +2
  ~ kiki
  Poniedziałek, 07.06

  Co takiego jest w panu prezydencie, że jeden pan / historyk / składa peany na każdy wpis prezydenta na fb, ostatnio właśnie dot. Dnia Dziecka? Czyżby to że jego syn pracuje w UM? O czym sam wspomniał że ... prezydent musi być zadowolony z Jego syna pracy bo wziął Go na wyjazd zagraniczny ... , czyż to nie jest co najmniej śmieszne panie historyku?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.