Czwartek, 17.06.2021, Imieniny: Albert, Laura, Adolf
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Kalbar znów otwarty. Elblążanie chętnie odwiedzają tor i szaleją na łyżwach

19.02.2021, 21:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Kalbar znów otwarty. Elblążanie chętnie odwiedzają tor i szaleją na łyżwach
Fot. Adrian Sajko

Tor łyżwiarski Kalbar, po dłuższej przerwie spowodowanej lockdownem, od kilku dni znów jest czynny. Mieszkańcy najwyraźniej byli stęsknieni za jazdą na łyżwach i możliwością wspólnej rekreacji na świeżym powietrzu, bo tłumnie odwiedzają obiekt. 

 

Od tego tygodnia po raz kolejny zmieniły się obostrzenia związane z pandemią. Dzięki temu możliwe stało się uruchomienie obiektów sportowych na świeżym powietrzu. Z tej okazji skorzystano również w Elblągu. Od wtorku (16 lutego) czynny jest Kalbar. Frekwencja na torze łyżwiarskim jest bardzo duża. Jak bawią się elblążanie na łyżwach? Można się o tym przekonać, oglądając fotoreportaż info.elblag.pl.

 

Mieszkańcy z toru łyżwiarskiego mogą korzystać od poniedziałku do piątku w godzinach wieczornych oraz w weekendy przez cały dzień. 

 

Ceny biletów na tor wynoszą: bilet normalny - 9 zł, bilet ulgowy - 6 zł, oraz bilet grupowy - 5 zł (powyżej 15 osób). Oprócz biletów jednorazowych, można również zakupić karnety, umożliwiające dziesięć dowolnych wejść na ślizgawkę, w cenie 80 zł - karnet normalny i 50 zł - karnet ulgowy. Dla posiadaczy Elbląskiej Karty Dużej Rodziny bilety i karnety na lodowisko można kupić w niższych cenach: bilet normalny - 6 zł, bilet ulgowy - 4 zł, karnet normalny - 50 zł, karnet ulgowy - 30 zł. Przypominamy, że karnety zakupione na Krytym Lodowisku Helena mogą być wykorzystane również na Torze Kalbar. Możliwe jest również wypożyczenie pingwinków w cenie 5 zł. Warto podkreślić, że na terenie obiektu dostępna jest wypożyczalnia łyżew w cenie 7 zł za parę, przypomina Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.

 

W związku z sytuacją wywołaną przez pandemię dokładamy wszelkich starań, by zapewnić bezpieczeństwo wszystkim osobom korzystającym Toru Kalbar. Prosimy o zachowanie minimum 1,5 metra odstępów oraz zasłanianie ust i nosa. Prosimy o stosowanie się do poleceń obsługi oraz komunikatów zamieszczonych na terenie obiektu. 

 

Harmonogram wejść indywidualnych na Tor Łyżwiarski Kalbar:

 

poniedziałek - piątek: 17.30 – 19.00 oraz 19.30 – 21.00 

sobota - niedziela: 11.00 – 12.30, 13.00 – 14.30, 15.00 – 16.30, 17.00 – 18.30, 19.00 – 20.30

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Galeria / Lodowisko Kalbar ( zdjęć 56 )
Dodano: 2021-02-19 | Fot. Adrian Sajko
0

Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ kb
  Sobota, 20.02

  W związku z sytuacją wywołaną przez pandemię dokładamy wszelkich starań, by zapewnić bezpieczeństwo wszystkim osobom korzystającym Toru Kalbar. Prosimy o zachowanie minimum 1,5 metra odstępów oraz zasłanianie ust i nosa. Prosimy o stosowanie się do poleceń obsługi oraz komunikatów zamieszczonych na terenie obiektu. Czytaj więcej na https://info.elblag.pl/37,64709,Kalbar-znow-otwarty-Elblazanie-chetnie-odwiedzaja-tor-i-szaleja-na-lyzwach.html#ixzz6mzUuX3Ta

 2. 2
  +1
  ~ Rambo 11
  Sobota, 20.02

  -kb text na odpier..l niczego nie robicie zero starań nie kompromitujcie się -a ten daun z pingwinem to wasza wizytówka ???

 3. 3
  +1
  ~ ukarac
  Sobota, 20.02

  MOSiR powinien byc ukarany a za to że nikt nie zawraca z toru osób bez maseczek.Koronawirus długo będzie dzieki takim idi***tom widocznym na zdjeciu. Wy zdychajcie a nie innych zarazacie.Gdzie jest policja ,sanepid.

 4. 4
  0
  ~ xxx
  Sobota, 20.02

  Tego ze zdjęcia z pingwinem powinni ukarać dla przykładu, takie zachowanie to objaw bezczelności

 5. 5
  --1
  ~ Zdjęcia
  Sobota, 20.02

  Wszystko mamy jak na dłoni. Pracownicy mosir dlaczego pozwalacie i wpuszczacie osoby bez masek na twarzy. Ukarać was i tych ze zdjęć. Po 5 tys zł. Koronawirus nigdy się nie skończy przez was.

 6. 6
  +1
  ~ PB
  Sobota, 20.02

  No tak patrząc na te zdjęcia to można się już nie dziwić skąd te zakażenia, niczym w Zakopanem. Mam wrażenie że chyba jest nawet zakaz noszenia maseczki na łyżwach (to taka moja smutna ironia)

 7. 7
  --2
  ~ Obojętnie mi
  Sobota, 20.02

  Biedni spragnieni rozrywki...w głowie się nie mieści ...

 8. 8
  +1
  ~ semafor
  Sobota, 20.02

  Na torze można legalnie jeździć bez masek. POczytajcie przepisy, a potem bazgrolcie w necie

 9. 9
  +1
  ~ Robin Hood
  Sobota, 20.02

  Co do maseczek. Gdzie jest ustawa przegłosowana przez Sejm , Senat i podpisana przez prezydenta? Rozporządzeniami możecie sobie cztery litery wytrzeć. Gdzie podziała się grypa? Wszystkie statystyki idą na konto covida. Gdzie są próby poszukania lekarstwa jakim jest amantadyna , jezeli jest takie zagrożenie? Czemu Horban rozporządzeniem chce wciskać ludziom maseczki chirurgiczne?Wczesniejsze maseczki noszone przez rok czasu nie działały? Nie dotlenione komórki przez noszenie maseczek powodują zmianę ich w rakowe . Ludzie obudzcie się , bo za moment potracicie pracę , oszczędności i będziecie przez długie lata , jak nie dziesięciolecia żyli tematem nowych wymyslanych pandemii. Czemu w 2009 roku zmieniono definicję pandemii i czemu nagle zmarło się w człowiekowi który wymyslił testy PCR?

 10. 10
  --1
  ~ komin
  Poniedziałek, 22.02

  Robin Hood - gdzieś Ty się uchował? Jakie szkoły kończył? Jakie strony w sieci robią u Ciebie za źródło wiedzy, bo raczej nie fachowa wiedza medyczna. Uważaj, zaskoczenie - samodzielne myślenie i odpowiedzialność nie muszą być regulowana prawnie, szczególnie przez nieudolnych rządzących. I zaskoczenie dwa - myślenie nie boli.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.