Piątek, 28.01.2022, Imieniny: Walery, Radomir, Karol
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Wszystkie numery telefonu związane z COVID-19 i szczepieniami w jednym miejscu

02.02.2021, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wszystkie numery telefonu związane z COVID-19 i szczepieniami w jednym miejscu

Od początku epidemii koronawirusa uruchomiliśmy kilka numerów telefonu, żeby uzyskanie niezbędnych informacji było jeszcze prostsze. Teraz zebraliśmy je w jednym miejscu. W specjalnej zakładce znajdziesz wszystkie numery kontaktowe, pod którymi udzielamy informacji na temat koronawirusa i szczepień przeciw COVID-19. Pamiętaj, dla swojego bezpieczeństwa korzystaj tylko ze sprawdzonych danych kontaktowych!

Wszystkie numery w jednym miejscu – powstała specjalna zakładka

Chcesz zarejestrować się na szczepienie przeciw COVID-19? Masz pytania dotyczące aplikacji ProteGO Safe? A może chcesz dowiedzieć się więcej na temat Narodowego Programu Szczepień? Tych i wielu innych informacji udzielamy telefonicznie!

Każdy ze specjalnych numerów telefonów uruchamialiśmy w różnych momentach epidemii. Dlatego stworzyliśmy zakładkę, w które znajdziesz je wszystkie, pogrupowane w zależności od tematu rozmowy.
 

Dbaj o swoje bezpieczeństwo – korzystaj ze sprawdzonych danych kontaktowych
 

W Internecie pojawia się wiele nieprawdziwych informacji na temat epidemii koronawirusa i szczepień przeciw COVID-19. Od samego początku zachęcamy wszystkich Polaków do korzystania ze sprawdzonych źródeł. Podobnie jest w przypadku danych kontaktowych, w tym numerów telefonów. Dbaj o swoje bezpieczeństwo. Niesprawdzony numer telefonu może narazić Cię na wysokie koszty połączenia lub inne niebezpieczeństwa. Dlatego korzystaj tylko z potwierdzonych numerów, które możesz sprawdzić w naszej zakładce.
 

Najważniejsze informacje nie tylko przez telefon

Oprócz specjalnych numerów telefonów i infolinii, odpowiedź na nurtujące Cię pytanie możesz znaleźć na naszych stronach internetowych: www.gov.pl/koronawrus oraz www.gov.pl/szczepimysie.

Dbamy o to, aby znajdowały się tam zawsze aktualne i rzetelne informacje – poparte obowiązującymi przepisami i aktami prawnymi. Na dedykowanych stronach znajdziesz m.in.: aktualne zasady i ograniczenia, informacje na temat Narodowego Programu Szczepień, raport szczepień, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.  

Źródło: gov.pl.

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ widz
  Wtorek, 02.02

  jak znam życie to linia będzie zablokowana.

 2. 2
  0
  ~ leczcie sie u psychiatry
  Wtorek, 02.02

  jejku serio mamy srajdemię? Ciekawe czemu WP wczoraj pisała że mamy o 95% mniej zgonów i hospitalizacji z powodu grypy wzgledem roku 2019. Nagle tysiącletnia grypa przestała usmiercać i znikneła z oblicza ziemii ?! Rok cudu pańskiego normalnie. A może czas przyznać że zmienono grypie nazwę na "koronkę Simonową" tyle że okraszoną taką histerią aby można było wprowadzić zamordyzm, lockdowny a ostateczny cel to wyszczepienie do 2025 całej ludzkości, o czym Oligarchowie tego Świata od dawna marzyli, a kto odmówi ten do izolatek (to proces rozpisany na 3 lata wg przecieków z MFW a bieżacy rok będzie jeszcze i tak "lajtowy"). A wszystko to było możliwe dzięki temu że tak wielu z Was ogląda tą tanią propagandę w telewizji, mediach itp. Smutne to bo nie spodziewałem się że cywilizowany naród bardz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0659668445587