Sobota, 16.01.2021, Imieniny: Marceli, Wlodzimierz, Bernard
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Niebawem zostanie wznowione funkcjonowanie linii tramwajowej nr 5

13.01.2021, 12:35:17 Rozmiar tekstu: A A A
Niebawem zostanie wznowione funkcjonowanie linii tramwajowej nr 5
Zdjęcie stanowi ilustrację do artykułu (fot. archiwum redakcji)

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu informuje, że od poniedziałku (18 stycznia) wznowione zostanie funkcjonowanie linii tramwajowej nr 5.

 

Michał Górecki
ZKM w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (12)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Ja też tu mieszkam
  2 dni temu, Środa, 13.01

  Przywróccie 11 po dawnej trasie. Nie musi jeździć do samego cmentarzach za każdym kursem,, wiadomo że po zmroku nikt tam chodził nie będzie. Może się kończyć przy nowym osiedlu a jako pętle możecie przecież wykorzystać rondo na Grottgera - Łęczyckiej. Dobrze byłoby też zrobić zatoki przystankowe na Grunwaldzkiej pomiędzy Żeromskiego a Mickiewicza aby się tam mogły zatrzymywać także autobusy.

 2. 2
  +1
  ~ edek
  2 dni temu, Środa, 13.01

  no i co z tego

 3. 3
  --3
  ~ Jadę autobusem.
  2 dni temu, Środa, 13.01

  Autobus linii 11 w nowym układzie nie powinien kończyć jazdy na pętli przu ulicy Ogólnej, ale kontynuować jazdę na Dworzec PKP/PKS po dawnej trasie linii 17 tj, od Ogólnej przez Fromborską, Królewiecką, Kościuszki (Wspólna - Sienkiewicza), Mickiewicza, Grunwaldzką. Dodatkowo linia 19 najpierw powinna zjeżdżać na oba dworce i dopiero potem na Zatorze. Natomiast linię tramwajową 5 można w ogóle zlikwidować, a w zamian za to znacznie zwiększyć częstotliwość kursów linii 3 i 4.

 4. 4
  +8
  ~ Mamy was DOSYĆ
  2 dni temu, Środa, 13.01

  Przestańcie wypuszczać na tory ten złom konstal. Kupiono nowe badziewie to niech jeździ a nie większość stoi w zajezdni. Na zlom WRESZCIE z tymi konstalami. Czy dociera do betonu. WATPIMY. Nas pasażerów macie w D. A my was tym bardziej.

 5. 5
  +10
  ~ Jest 2021
  2 dni temu, Środa, 13.01

  Kiedy zostaną wybudowane tory ul.mazurska i ul. Odrodzenia. Kiedy beda tory ul. Krolewiecka i ul. Fromborska. CO . ELBLAG MA NOWE DZIELNICE NA KTORYCH NIE MA LINII TRAMWAJOWYCH. Na co wy czekacie budować a nie to won inni potrafiacy zbuduja.

 6. 6
  +9
  ~ Ata
  2 dni temu, Środa, 13.01

  W imieniu pracowników szpitala Wojewódzkiego apeluję o przywrocenie dawnych kursów i godzin 13-stki! Obecne połączenia to jakaś parodia! Nie ma szans dojechać normalnie ani na nocki, ani na dzionki!

 7. 7
  +3
  ~ Kierowca13
  2 dni temu, Środa, 13.01

  Przywróćcie stare linie to będziemy rozmawiać inaczej nie ma mowy o jedzeniu komunikacja w Elblągu

 8. 8
  +7
  ~ Cynizm
  2 dni temu, Środa, 13.01

  Wasz rozwój to likwidacja PIECIU linii autobusowych i zmniejszenie kursów. DLACZEGO w godz szczytu nie jadą długie tramwaje. Tylko krotkie i ten złom konstal który podskakuja na Szynach.

 9. 9
  +1
  ~ Górecki wie lepiej
  2 dni temu, Środa, 13.01

  Wymądrza sie a gówno się o komunikacji miejskiej. Ale jest najmądrzejszy bo to rzecznik-njrdirzecznik. Takiego buraka dawni nie widziałem.Z innej prywatnej firmy tak by wyleciałna zbity pysk odrazy za swoje mądrości bez sensu.

 10. 10
  +2
  ~ SPRAWIEDLIWY
  2 dni temu, Środa, 13.01

  Jak mają zrobić rozkład jazdy dopasowany do potrzeb pasażerów,skoro od 20-30 lat ,nie mogą postawić- zbudować ,,Toy-Toya,,dla pań i panów motorniczych na pętli Marymoncka.Nieudolność,lekceważenie potrzeb pasażerów i pracowników to standard w Tramwajach elbląskich i komunikacji autobusowej oraz ZKM !!!Jest okres zimowy i potrzeby fizjologiczne znowu będą załatwiane na końcu tramwaju.Nikt normalny za potrzebą nie będzie wystawiał na mróz intymnych części ciała.Włączy ogrzewanie i rozłoży gazetę i już można się wypróżnić, a potem zawiniątko w las !

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4669370651245