Wtorek, 26.01.2021, Imieniny: Paulina, Wanda, Tytus
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Olimpia podsumowuje rundę jesienną

14.12.2020, 17:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Olimpia podsumowuje rundę jesienną
Fot. Adrian Sajko

Żółto-biało-niebiescy meczem z rezerwami Śląska we Wrocławiu zakończyli ligowe zmagania w 2020 roku. Dzisiaj w sali konferencyjnej przy Agrykola 8 odbyła się konferencja prasowa z udziałem lokalnych mediów, podczas której Prezes Paweł Guminiak wraz z trenerem Jackiem Trzeciakiem podsumowali ostatnie miesiące w wykonaniu Olimpii Elbląg.

 

Krótko, rzeczowo i merytorycznie - tak w dużym skrócie przebiegło dzisiejsze spotkanie w siedzibie Olimpii Elbląg. Na konferencji omówiono wyniki osiągnięte podczas rundy jesiennej, ale także poznaliśmy plany na najbliższe miesiące. Wiemy już, że przed rozpoczęciem rundy wiosennej Olimpię czeka sześć meczów sparingowych, a pierwsze spotkanie w nowym roku planowane jest na 12 stycznia. Ponadto od 2021 roku z drużyną seniorów trenować będzie dwóch wychowanków akademii, którzy w ostatnim czasie dobrze radzili sobie na boiskach forBET IV Ligi. Nazwisk nie poznaliśmy, ale każdy, kto obserwuje mecze drużyny Karola Przybyły może się domyślać o kim mowa.

 

Nie zabrakło pytań o transfery. Tutaj także trener Trzeciak nazwisk nie zdradził, lecz poinformował, że ruchy kadrowe są niezbędne, jeśli Olimpia chce spokojnie utrzymać swój drugoligowy byt. Wiemy natomiast, które pozycje wymagają dodatkowego obsadzenia – od obsady bramkarza po zawodnika w linii ataku.

 

W ostatnim czasie za sprawą wystąpienia radnego Rafała Traksa znowu głośno zrobiło się w temacie murawy stadionu przy A8.

W oświadczeniu przygotowanym przez klub czytamy m.in.:

 

„Pragniemy stanowczo zaznaczyć, że po raz kolejny radny Pan Rafał Traks, który nie jest i nigdy nie był w żaden sposób związany z Klubem wypowiada się na tematy klubowe bez wcześniejszych konsultacji, zasięgnięcia informacji, czy też zgody naszego Stowarzyszenia. Nie życzymy sobie wypowiedzi o nas – bez nas i naszej akceptacji. Nie udzieliliśmy Panu radnemu żadnego pełnomocnictwa, aby wypowiadał się w naszym imieniu. Potrafimy zadbać o przyszłość naszego klubu i od lat współpracujemy w tej kwestii z Prezydentem Witoldem Wróblewskim.

 

Cały zapis z konferencji dostępny jest na YoTube’owym kanale TV Olimpia Elbląg.

 

 


Pliki dołączone do informacji:


Samson

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ Rambo11
  Poniedziałek, 14.12

  Minę ma jak by zostali mistrzem Polski zbieranina nieudaczników -do kopania rowów ani złotówki na te miernoty w/g mnie to szkoda tylko trawy.

 2. 2
  +7
  ~ I pa kiedy
  Poniedziałek, 14.12

  Prezes do wymiany. Dosyć czarowania i siedzenia na stołki. Nie ma sukcesów precz.

 3. 3
  +2
  ~ kiki
  Wtorek, 15.12

  No tak pan Traks to PiS więc jemu nie wolno się wypowiadać jako radnemu i mieszkańcowi Elbląga? Panie prezes Olimpii czasami nie występuj o pieniądze do UM / de facto mieszkańców /, jeśli się pan chcesz bawić w piłkę zawodową to załatwiaj pieniądze od sponsorów. Od miasta masz pan boisko, budynek przy A8 i inne obiekty no i media / prąd, CO, zimną i ciepłą wodę itd /. A jak pan pragniesz boiska z podgrzewaną murawą, to se zbuduj własne - nikt Ci panie prezesie nie zabroni, oj nie?

 4. 4
  +1
  ~ Czytelnik65
  Wtorek, 15.12

  G. jest pasterzem drużyny-stada, wierzy w cuda i modli się o to. Niech poprosi o finanse Tadka z Torunia.

 5. 5
  +1
  ~ Ekstraklasa
  Wtorek, 15.12

  To ile przegranych meczy? Ile zdobytych punktów? Ile niespełnionych obietnic?

 6. 6
  +2
  ~ lol
  Wtorek, 15.12

  Czy księciunio nie został zdymisjonowany? Co on tam jeszcze robi?

 7. 7
  +1
  ~ wstyd
  Środa, 16.12

  zaorać to, i dawać kasę na inne dyscypliny, a nie jeszcze tym kopaczom podgrzewane murawy sponsorować!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4804699420929