Środa, 21.04.2021, Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Pogotowie Socjalne zostanie zlikwidowane, ale nikt nie straci pracy?

23.06.2020, 07:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Pogotowie Socjalne zostanie zlikwidowane, ale nikt nie straci pracy?
Fot.Ryszard Biel
Prezydent Elbląga Witold Wróblewski zapowiedział, że żaden pracownik Pogotowia Socjalnego nie straci pracy. - Dziś do wszystkich pracowników zostały przesłane propozycje pracy na warunkach nie gorszych niż tego, które mieli w Pogotowiu Socjalnym - zapewniał.
 
Podczas zwołanej wczoraj konferencji prasowej Prezydent Elbląga powiedział, że w ubiegłym tygodniu Przewodniczący Rady Miejskiej Antoni Czyżyk (Koalicja Obywatelska) oraz radni Krzysztof Konert (KWW Witolda Wróblewskiego) oraz Paweł Fedorczyk (Prawo i Sprawiedliwość) wystąpili z propozycją przeanalizowania możliwości, jeśli chodzi o pracowników Pogotowia Socjalnego.
 
- Wspólnie z wiceprezydentem Michałem Missanem jeszcze raz ten temat przeanalizowaliśmy pod kątem znalezienia zatrudnienia dla pracowników Pogotowia Socjalnego, które jest w likwidacji. Stwierdziliśmy, że w naszych jednostkach mamy wakaty, dyrektorzy nie mają pełnej obsady - mówił Witold Wróblewski. - Po spotkaniu z dyrektorami wytypowaliśmy miejsca pracy dla pracowników Pogotowia Socjalnego, zgodnie z ich wykształceniem.
 
 
Dzisiaj wspólnie z prezydentem Michałem Missanem wystąpiłem do każdego z pracowników z ofertą pracy. Do końca tygodnia mogą się oni zgłosić do dyrektorów wskazanych jednostek
 
- mówił wczoraj Prezydent Witold Wróblewski.
 
W jakich jednostkach czekają miejsca pracy? - Proponujemy dwóm osobom zatrudnienie w Urzędzie Miejskim w Elblągu, pięciu w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Elblągu, jednej w Zarządzie Zieleni Miejskiej w Elblągu, jednej w Elbląskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej i jednej w Placówce Opiekuńczo Wychowawczej nr 4 - wymieniał Michał Missan.
 
Pracownicy Pogotowia Socjalnego wypowiedzenia mają do 30 czerwca.
 
Od 1 lipca jesteśmy w stanie tym osobom zapewnić pracę, jeśli będą zainteresowane przedstawioną propozycją. Będzie to praca na cały etat, na warunkach finansowych nie gorszych, jakie mieli do tej pory
 
- zaznaczył Michał Missan.
 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Radek
  Wtorek, 23.06

  To gdzie teraz pijanych, awanturujacych sie ludzi bedzie zabierala policja?

 2. 2
  +2
  ~ coś nie gra
  Wtorek, 23.06

  Bo , widzisz wróblewski, trzeba być człowiekiem a nie ... . Tak trzeba było od razu postąpić, a nie ludzi na bruk , bo lokal jest do wzięcia. kolejna sprawa jak z Energą. Jeszcze teraz czeka cię decyzja o odtworzeniu "wytrzeźwiałki". Czy nie warto zapanować nad swoim "zdrowiem" zanim złośliwie się coś wrzaśnie czy podpisze. Znam takie stany, bo mój sąsiad przez wiele lat tak miał, a i Wiesiek tak ma. Ośmieszając siebie ośmieszasz urząd i miasto. Warto pozwolić decydować ludziom za to odpowiedzialnym a nie apodyktycznie "z uwagi na ... nie! " Karma wraca, a ta zła wraca zwielokrotniona. Missan tyle lat przy medykach - może mógłby pomóc.

 3. 3
  +5
  ~ .....
  Wtorek, 23.06

  Teraz trzeba pijakow I pijanych bezdomnych wozić do urzędu miasta A pan nissan jako ratownik będzie się nimi zajmowal

 4. 4
  0
  ~ Cyrk
  Wtorek, 23.06

  To teraz tych nieodpowiedzialnych pracowników, na których tyle jadu wylał, po urzędzie rozparceluje? Komedianci.

 5. 5
  +1
  ~ wybuchowy narcyz
  Wtorek, 23.06

  Ci pracownicy z pogotowia obrzydzeni a teraz łaskawie zatrudnieni w departamentach UM i spółkach miejskich - nie cieszcie się. Będzie na was polował . Dlaczego nie zaproponował wam pracy w lutym? Złożyliście pozwy i się wystraszył? Nie daruje wam . Najpierw wylał na was całe Rubno, a teraz łaskawie zatrudnia w UM na koszt mieszkańca. Znowu pokazał, że UM jest z gumy i zamiast oszczędzać na administracji to ją rozbudowuje. Kiedy mówi prawdę - w lutym, marcu czy teraz? Pewnie jest tak autentyczna jego prawda jak zdjęcie przy liście do uczniów. Farbowany, upiększany facet nie jest godzien zaufania.

 6. 6
  +1
  ~ sygnał
  Wtorek, 23.06

  Missan ma poczucie humoru lub chce wykorzystać fachowców aby pomogli kolegom i podwładnym mającym "styczność" - umieścił doświadczony personel we wrażliwych miejscach.

 7. 7
  +1
  ~ 100% elblążanin
  Wtorek, 23.06

  Najpierw ludzi ścięto...... a teraz propozycja pracy..... ciekawe.....

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0016090869904