Niedziela, 31.05.2020, Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Przeprowadzono dezynfekcje przystanków i ławek

09.04.2020, 21:20:00 Rozmiar tekstu: A A A
Przeprowadzono dezynfekcje przystanków i ławek

Dziś, 9 kwietnia, prowadzona będzie dezynfekcja miejskich przystanków autobusowych i tramwajowych, przycisków sygnalizacji świetlnej oraz parkometrów.


Zadanie realizowane zostało przez Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Prace prowadzone były w godzinach wieczornych. Dezynfekcje wykonywane były przy użyciu płynów zgodnych z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego.

 

 

UM Elbląg

 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 8 )


Komentarze do artykułu (14)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Do Pana Prezydenta
  Czwartek, 09.04

  Panie Prezydenciw. Rozumiemy, że codziennie tak będzie?

 2. 2
  +1
  ~ KSU.
  Piątek, 10.04

  Dokładnie tak powinno być każdego dnia,do końca tej zarazy.

 3. 3
  +6
  ~ Nocny Marek
  Piątek, 10.04

  Na zdjeciach Niebo błękitne, dziwna ta noc, ale taki mamy klimat, że w Elblągu nocą niebo jest błękitne i słońce świeci. Jaka noc taka władza.

 4. 4
  +9
  ~ ...
  Piątek, 10.04

  To miło , że UM nie czekał jeszcze kilka tygodni aby wykonać tę spektakularną (jednorazową?) akcję . A co UM robi w kwestii odkażania tramwajów ?

 5. 5
  +4
  ~ Gdybym nie ja...
  Piątek, 10.04

  W prywatnej wiadomości do prezydenta, to by się nie domyślił, że trzeba działać.

 6. 6
  --8
  ~ Ruch obrońców miasta.
  Piątek, 10.04

  Wszystkich zainteresowanych dezynfekcją zapraszam do udzialu w tej akcji. Są wolne miejsca i każdy może wziąć udział. Jednocześnie informuję, że Elbląg należy do jednego z najbardziej usportowionych miast w Polsce, gdyż ogromna ilość mieszkańców potępia ograniczenia jazdy rowerami czy biegania, więc oni w ramach utrzymania kondycji nie korzystają z komunikacji miejskiej. Stąd na przystankach praktycznie nie ma zbyt wielu pasażerów. To miłe, że o 7:40 ktoś zainteresował się dezynfekcją w tramwajach. Zapraszam na 4:00 do zajezdni, gdzie będzie możliwość udziału w tej akcji. Jednocześnie proponuję, aby wszyscy tak zaangażowani w sprawy miasta powołali komitet wsparcia Prezydenta Miasta, zgodnie z maksymą nie pytaj się co miasto zrobiło dla ciebie powiedz co Ty zrobiłeś dla miasta.

 7. 7
  +2
  ~ wicia
  Piątek, 10.04

  Codziennie całe miasto chodniki przede wszystkim panie prezydencie.

 8. 8
  +5
  ~ wicia
  Piątek, 10.04

  A maseczki dla mieszkańców, kiedy?

 9. 9
  +6
  ~ re- Ruch obrońców Miasta
  Piątek, 10.04

  Złośliwy , protekcjonalny i niepoważny w swoich zachętach do wzięcia ""udziału w akcji "" dezynfekcji pojazdów - post . Widać , że autor niejeden komentarz związany z funkcjonowaniem komunikacji przeczytał . Tylko , że wyciągnął z nich jak i funkcjonowania komunikacji miejskiej takie wnioski jakie wyciągnąć chciał . No i dyżurny już pomysł o tym by ""miasto"" wspierać . Systematycznie je wspieram , wnosząc różne podatki i opłaty , a w obliczu epidemii mam prawo pytać o co pytam , szczególnie , że rzecznik TR milczy w tym temacie jak zaklęty .

 10. 10
  +5
  ~ plmmlp
  Piątek, 10.04

  przede wszystkim chodniki, zachowanie mieszkańców Elbląga pozostawia wiele do życzenia. Plucie i charkanie na chodniki jest na porządku dziennym. Takich ludzi powinno się karać za stwarzanie zagrożenia epidemiologicznego.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.