Środa, 20.01.2021, Imieniny: Fabian, Sebastian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Rośnie ilość elblążan poddawanych kwarantannie

25.03.2020, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Rośnie ilość elblążan poddawanych kwarantannie

Według dzisiejszych informacji Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej dotyczących sytuacji w Elblągu, do tej pory u 11 osób potwierdzono zarażenie koronawirusem.


Wczoraj 53 osoby z Elbląga objęte były kwarantanną, a 253 nadzorem epidemiologicznym. Dziś liczba tych osób uległa zmianie.

 

Na dziś, 25 marca, na godz. 9.00 u 11 osób z Elbląga potwierdzono zakażenie koronawirusem, 62 osoby objęte są kwarantanną, a 266 osób nadzorem epidemiologicznym.

 

- informuje Joanna Urbaniak, rzeczniczka prasowa Prezydenta Elbląga.

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ wicia
  Środa, 25.03

  A może by tak podać w jakich dzielnicach zamieszkują?

 2. 2
  +1
  ~ :)
  Środa, 25.03

  Objętych kwarantanną jest więcej osób, dodajcie jeszcze te objęte kwarantanną WOMP

 3. 3
  +9
  ~ elizeee
  Środa, 25.03

  oznaczyć mieszkania Kwarantanna, aby sąsiedzi pilnowali by nie łazili,

 4. 4
  +4
  ~ Tragiczne
  Środa, 25.03

  A w Elblągu nadal nie robi się testów na koronawirusa . Dlaczego sanepid w 130 tys mieście nic nie ma do powiedzenia. O wszystkim decyduje olsztyn ,to jest chore. Co robi prezydent i radni by to zmienić. NIC.

 5. 5
  +2
  ~ Wyjście
  Środa, 25.03

  Założyć na nogę elektroniczną obroże i będzie wiadomo gdzie jest nic delikwent I karać wreszcie po 30 tys. Nie obietnicę a kasa na pomoc dla szpitali.

 6. 6
  +9
  ~ edgfar
  Środa, 25.03

  Jak ma nie rosnąć liczba osób zarażonych . Władze tego miasta mają ten temat w głębokim poważaniu. Elbląg jako jedno z niewielu miast , ponad zdrowie i życie mieszkańców miasta przedkłada stan kasy dla prywatnej spółki mającej udział w opłatach za parkowanie. kasa jest dla włodarzy najważniejsza. Pan kontrolujący parkingi , bez żadnych zabezpieczeń , w sposób skandaliczny , śliniąc palec odrywa kartki bloczka wezwania i wkłada za wycieraczkę. Dzisiaj godz 12.55 Stare Miasto w Elblągu. Sposób hipotetycznego rodzwania wirusa został uzgodniony władzami maista , bo innego wytłumaczenia nie ma. Szkoda tylko , że jak to jest w zwyczaju władz w Elblągu , nikt sie nie zastanowi nad tym debilizmem. Oczywiście opłatę 30zł za przekroczenie czasu Panie prezydencie opłaciłem. Z wyrazami szacunku

 7. 7
  +3
  ~ OZ an
  Środa, 25.03

  Do Tragiczne: czytam kolejny raz tego typu tekst, że w Elblągu nie robi się testów. O jajkie testy chodzi i wobec jakich osób. Przecież nie robi się ich wobec ludzi zdrowych, jedynie wobec chorych bądź podejrzanych. Ten test to nie badanie na zawartość alkoholu czy narkotyków. Jeżeli dzisiaj ktoś zdrowy zrobiłby test i wyszedłby negatywny to nic to nie daje. Wirus w organiźmie może rozwijać się kilka dni i dopiero po takim czasie wynik może wskazywać stan faktyczny badanej osoby.

 8. 8
  +4
  ~ Osoba objęta kwarantanną
  Środa, 25.03

  To przykro, że tak rośnie LICZBA osób zakażonych virusem, czy też zagrożonych zakażeniem. Przykro mi również czytać tekst, który w tytule ma podstawowy błąd... Chyba, że autor miał na myśli przeliczenie elblążan objętych kwarantanną...... na kilogramy????? Zasadniczo nie zwracam uwagi na błędy w pisaniu, czy też w mówieniu. Uważam, że poprawność językowa, to nie jest warunek konieczny do życia. Bo czy HLEP będzie inaczej smakował niż CHLEB??? Ale kiedy widzę błąd , którego autorem jest (mam nadzieję) profesjonalista..., być może filolog, a z pewnością osoba mająca wpływ na kulturę poprawności języka polskiego, to nie mogę milczeć. info.elblag.pl- WSTYD!!!!! Tytuł powinien brzmieć- "ROŚNIE LICZBA ELBLĄŻAN PODDAWANYCH KWARANTANNIE"

 9. 9
  --1
  ~ Przesmiewca
  Środa, 25.03

  @Osoba objęta kwarantanną - jakby Ci wszystkie puby pozamykali i nie miał byś się gdzie nachlać z przyjaciółkami, też byś tyle błędów popełniał z nerwów. Nie wymagaj też za wiele. To tylko taka zabawa w "dziennikarza". Z dziennikarstwem i profesjonalizmem to nie ma nic wspólnego.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4576759338379