Poniedziałek, 22.07.2024, Imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Sanepid odnalazł poszukiwanych pasażerów. Wszyscy są zdrowi - aktualizacja

08.03.2020, 15:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Sanepid odnalazł poszukiwanych pasażerów. Wszyscy są zdrowi - aktualizacja

Dziś w godzinach rannych Sanepid opublikował komunikat o poszukiwaniu dwóch osób podróżujących autokarem przez Elbląg. Komunikat związany był z zagrożeniem koronawirusem. Okazało się, że Sanepid zamiast dwóch poszukiwał trzy osoby, które wysiadły w Elblągu i teoretycznie mogły mieć kontakt z osobami, u których stwierdzono koronowirusa.

 

Poniżej treść opublikowanego komunikatu przez media:" Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Elblągu prosi o pilny kontakt telefoniczny na Numer 666 191 783 wszystkie osoby, które w dniu 29.02.2020 powróciły z terenu Niemiec i Luksemburga do Elbląga, jadąc przez teren Polski autobusem firmy Sindbad (Opole) – planowa godzina przyjazdu do Elbląga - 14.00 w dniu 29.02.2020 r.
Proszę ww. osoby o bezzwłoczny kontakt na podany wyżej telefon."

 

Jak poinformował Marek Jarosz , Powiatowy Inspektor Sanitarny w Elblągu, dzięki publikacji komunikatu w lokalnych mediach osoby poszukiwane skontaktowały się , są zdrowe, zostały objęte nadzorem przez 14 dni  oraz będzie utrzymywany z nimi kontakt.

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ KurKa
  Niedziela, 08.03

  Ale ulga, całe szczęście, że ich znaleźli

 2. 2
  --8
  ~ Ksdiognhgl
  Niedziela, 08.03

  Co ciekawe, jeszcze niecałe pół godziny temu widniały tu komentarze,M,in mój,,,to już trzeba je kasować,.? bo nie były pochlebne?

 3. 3
  +5
  Redakcja
  Niedziela, 08.03

  Szanowny internauto. Nie pół godziny a dwie. Artykuł pod którym był Twój komentarz został wyłączony gdyż dotyczył komunikatu o poszukiwaniu pasażerów. Pasażerowie zostali odnalezieni a artykuł został wyłączony. Jest nowy artykuł. Możesz pod nim zamieścić swój komentarz

 4. 4
  +1
  ~ Mag
  Niedziela, 08.03

  Na razie są zdrowi. Jeśli się u nich coś rozwinie to poszło po mieście

 5. 5
  0
  ~ wd
  Poniedziałek, 09.03

  Znam taką osobę co podróżowała tym autobusem. I kontaktowała się z Sanepidem i stwierdził Sanepid że Pani dobrze się czuje z rozmowy telefonicznej. Nikt fizycznie się nie pojawił, żadnych badań nie zrobili. Będą robić testy ale nie wiadomo co, gdzie, kiedy? Jedna wielka niewiadoma.

 6. 6
  +1
  ~ nestety
  Poniedziałek, 09.03

  Nie ma zadnej prewencji dla podróżujacych z Niemiec.Wszystko ściema.Odnosze wrazenie ze dla rzadu im gorzej tym lepiej?Moga wykorzystac koronowirus dla wprowadzenia stanu wyjatkowego?Ustawa juz jest.Takie moje zdanie.

 7. 7
  0
  ~ Dr. Maria Coronovirusia
  Poniedziałek, 09.03

  Jak to było z ptasią grypą? Śluzy dezynfekujące na granicach, pojemniki na żywność przewożoną? A ile osób padło ofiarą grypy sezonowej w naszym województwie w roku 2019? Czy Sanedpid z Olsztyna udostępni takie dane? Nie, bo ICH NIE POSIADA!!!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2902481555939