Poniedziałek, 13.07.2020, Imieniny: Malgorzata, Ernest, Henryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Teren przy ulicy Kilińskiego idzie pod młotek

22.01.2020, 13:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Teren przy ulicy Kilińskiego idzie pod młotek
Fot. materiały UM w Elblągu

Miasto chce sprzedać kolejną działkę budowlaną. Tym razem pod młotek pójdzie teren przy ul. Kilińskiego. Cena wywoławcza to 674 tys. 500 zł.

Działka o powierzchni 0,3764 ha znajdująca się przy ul. Kilińskiego 50 wystawiona została na sprzedaż.  Dla obszaru, na którym zlokalizowana jest nieruchomość stanowiąca przedmiot przetargu, brak jest miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, zabudowa nieruchomości winna nastąpić na podstawie wydanej przez prezydenta Elbląg decyzji o warunkach zabudowy.

Z uwagi na fakt, iż najbliższe sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa, jak również istniejąca zabudowa usługowa, nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę usługową i/lub mieszkaniową- czytamy w warunkach przetargu. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 674 tys. 500 zł plus podatek od towarów i usług (VAT).

Przetarg odbędzie się 23 marca, o godz. 11, w Urzędzie Miejskim w Elblągu. Wezmą w nim udział osoby, które do 16 marca wpłacą wadium.

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 5

%40.0 %60.0


Komentarze do artykułu (11)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --4
  ~ Budowac
  Środa, 22.01

  Kolejny wiezowiec postawia.Atrakcją w nowym budynku będzie naturalny aquapark "Kumiela River"z rwącą rzeką minimum dwa razy do roku- na jesień od cofki,a na wiosnę od roztopów.

 2. 2
  +1
  ~ Zegarmistrz purpurowy
  Środa, 22.01

  Co to za godzina 1100?? Chyba 11:00

 3. 3
  --2
  ~ Kroos
  Środa, 22.01

  Czemu wszystko w tym mieście jest wysprzedawane? Zamiat coś wybudować to tylko sprzedaż. Zero inwestycji z których miasto mogłoby skorzystać. Piep...yć taką władzę.

 4. 4
  --2
  ~ MR
  Środa, 22.01

  Mialo byc tak pięknie, mieszkania ETBS mialy byc swego czasu, ale za drogi gips z palowaniem byl, a teraz sprzedaja nie fartowne miejsce z barakami na przeciwko.

 5. 5
  0
  ~ zofia
  Środa, 22.01

  Ratusz u uporem maniaka wzbrania się z zabudową Srodmieścia i Wyspy Spichrzów , gdzie wolnych terenów co niemiara . Czyżby przeznaczano je na kolejne Autohandle , jak na Sopockiej

 6. 6
  0
  ~ ZenonK
  Środa, 22.01

  Dla tych co interesują się lokalną historią. https://app.box.com/s/5nbedal1sbk36is59v0huz34rg74vp6v

 7. 7
  +2
  ~ Kat Na Idiotów
  Czwartek, 23.01

  To już kolejna próba. Warto przypomnieć, że za Platformy Obywatelskiej i prezydenta Grzegorza Nowaczyka również były plany i niewiele brakowało aby tam wybudowano budynki ze sklepami na parterze ale przyszło Referendum 2013 i i Platforma Obywatelska w Elblągu jak i w kraju mało, że nie potrafiła obronić swojego prezydenta to to również nie potrafiła obronić swojej wizji miasta....Dziś oni chcą bronić nas przed PIS?! Kompromitacji końca nie widać. Brawo Panie Prezydencie !

 8. 8
  +3
  ~ JankeS
  Czwartek, 23.01

  Kiedy przetarg na działkę przy ul. Traugutta po byłym ogrodnictwie pomiędzy Kwiatową a Słoneczną? Centrum miasta a przestrzenie jak na Dzikich Polach. Czyżby w ratuszu bali się przesłonić horyzonty senatorowi Wciśle (widok z Kwiatowej)? ;)

 9. 9
  --5
  ~ hgyft
  Czwartek, 23.01

  Jezeli mialy by powstac takie same budynki jakie istnieja juz na tej ulicy,to jak najbardziej niech buduja,ale znajac zycie wybuduja kolejny wiezowiec psujac wyglad kolejnej ulicy.Czy ktos w tym UM cokolwiek mysli?

 10. 10
  +1
  ~ ferdek
  Czwartek, 23.01

  JankeS masz rację, boją się w UM tego paplacza Wcisły, a teren wygląda jak pobojowisko

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.