Środa, 22.09.2021, Imieniny: Tomasz, Maurycy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Straż miejska będzie miała nowego komendanta. Jan Korzeniowski odchodzi na emeryturę

07.06.2019, 08:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Straż miejska będzie miała nowego komendanta. Jan Korzeniowski odchodzi na emeryturę

Straż Miejska w Elblągu będzie miała nowego komendanta. Prezydent ogłosił nabór na to stanowisko. Oferty chętnych przyjmowane są do 6 czerwca.

Miasto szuka następcy Jana Korzeniowskiego, który funkcję Komendanta Straży Miejskiej w Elblągu pełnił od 1996 roku, czyli od momentu jej powołania. Wieloletni szef straży od 5 lipca żegna się ze stanowiskiem i przechodzi na emeryturę. Kto zajmie jego fotel? Wczoraj (6 czerwca) prezydent ogłosił na nie nabór.

Od kandydatów na to stanowisko oprócz wyższego wykształcenia i co najmniej 5-letniego stażu pracy, w tym 2 lat na stanowisku kierowniczym, wymagana jest m.in. znajomość ustaw, ukończone 21 lat, sprawność pod względem fizycznym i psychicznym i umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi.

Oferty chętnych przyjmowane są od 7 do 16 czerwca.

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (28)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +19
  ~ Kronikarz Truso
  Piątek, 07.06

  Proponuję Artura Zielińskiego - mentalność idealna !

 2. 2
  +10
  ~ Kat Na Idiotów
  Piątek, 07.06

  Może ten co założył NowaczykWatches przecież tam chciał pracować i składał podania, a jak go nie przyjęli to razem z drugim pajacem chcieli likwidacji SM prawda? A chichotem jest to że po rozwaleniu Platformy Obywatelskiej w 2013 potem wszyscy współpracowali i współpracują z ludźmi PO?! Ciekawe co o tym sądzą ci z PO co byli do 2013 roku? Na jesień bądźcie wyborcami świadomymi i uważajcie na kogo głosujecie!

 3. 3
  +14
  ~ kolo
  Piątek, 07.06

  Czy to nie będzie odchodzący w tym tygodniu na emeryturę pan strażak? To jest taka elbląska tradycja - bo szefem zarządzania kryzysowego po odejściu na emeryturę , kto został? Czyż nie emerytowany strażak?

 4. 4
  +7
  ~ kiki
  Piątek, 07.06

  @ Kat Na Idiotów ~to nie wiesz że pan Wróblewski jest z PSL, a nie z PO? Jakim jesteś wyborcą że nawet tego nie wiesz?

 5. 5
  +17
  ~ Xyz
  Piątek, 07.06

  Bóg zapłać za tą decyzję ... k....a nareszcie !!!! a nowy kandydat pewnie już czeka w przedpokoju ... z emeryturką jak to w naszym elbląskim grajdole tradycyjnie bywa.

 6. 6
  +22
  ~ Do redakcji
  Piątek, 07.06

  Aaa tak apropo waszego nagłówka : PAN JAN KORZENIOWSKI NIE ODCHODZI NA EMERYTURĘ - PAN JAN KORZENIOWSKI JEST NA EMERYTURZE OD PONAD 20 LAT - emerytura policyjna bo to były policjant

 7. 7
  +15
  ~ spełni wymogi formalne
  Piątek, 07.06

  Powinien "wygrać" edek, bo się zna. Gdyby nie chciał, to może któryś z byłych komendantów z klubu kww. To dobra, wysoko płatna i gazownicza fucha. Może jakiś generał dywizji po znajomości, bo ma małą emeryturę. Chodzi o to aby był i nic nie robił, bo witek sam wszystko ogarnia.

 8. 8
  +15
  ~ Jgpufoyf
  Piątek, 07.06

  Straż miejska w mieście, to zmarnowane pieniądze podatnika. Nie mieście ich nie znajdziesz, ewentualnie pokazują się na rynku, by łapać handlarzy... A to też zrobi policja.. Mam nadzieję..

 9. 9
  +14
  ~ wicia
  Piątek, 07.06

  "ukończone 21 lat , 2 lata na stanowisku kierowniczym , co najmniej 5 letni staż pracy", czy nasz prezydent dobrze się czuje?

 10. 10
  +13
  ~ 7 czerwca
  Piątek, 07.06

  Artykuł dodany dziś 7 czerca 2019 r , zaś termin naboru kandydatów SIC ! 6 czerwca 2019 r. Czyli jak zwykle po elbląsku, ktoś znajomy zajmie stanowisko, bo....ten artykuł powinien pojawić się najpuznij wczoraj , a na pewno z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.