Sobota, 25.05.2019, Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Elblążanka Aneta Orłowska nominowana do nagrody Kobieta Sukcesu Warmii i Mazur

07.03.2019, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elblążanka Aneta Orłowska nominowana do nagrody Kobieta Sukcesu Warmii i Mazur
fot. nadesłane
Pierwsza edycja gali „Kobieta Sukcesu” odbyła się w 1999 r. na Zamku w Olsztynie. - Celem Wyborów Kobiety Sukcesu regionów Polski jest prezentacja szerokiego dorobku kobiet, uhonorowanie ich sukcesów oraz promowanie udziału kobiet w życiu społeczno-gospodarczym kraju – wyjaśniają organizatorzy. W tegorocznej edycji do tytułu Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur została nominowana elblążanka – Aneta Orłowska.
 
 
Udział w Plebiscycie Kobieta Sukcesu jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Już sama nominacja. To, że zauważyli mnie jako osobę jest dla mnie nagrodą. Dzięki temu wiem, że to, co robię ma sens i warto to robić
 
– przyznała w rozmowie z nami Aneta Orłowska.
 
Wśród 10 nominowanych do tegorocznej nagrody Aneta Orłowska jest jedyną reprezentantką Elbląga. - Oczywiście, że ten fakt ma dla mnie ogromne znaczenie. Biorąc pod uwagę to iż jest to plebiscyt na poziomie wojewódzkim czuję się ogromnie wyróżniona. Będę starała się godnie reprezentować nasze miasto – dodała Aneta Orłowska.
 
Booker T. Washington stwierdził „Miarą sukcesu nie jest pozycja, jaką się osiągnęło w życiu, ale przeszkody, które się pokonało na tej drodze”. To motto przyświeca jury przy wybieraniu „złotej dziesiątki”.
 
- Nominowana zostałam za wyniki w prowadzonej przeze mnie szkole tańca Cadmans, za sukcesy, osiągnięcia zespołów, solistów. Za przekazywanie pasji innym zarówno najmłodszym dzieciom, jak i tym młodym duchem, którzy spędzają ze mną czas na parkiecie trenując, ciężko pracując, a przy tym świetnie się bawiąc. Dla mnie sukcesem jest przekazywanie pasji, a zarazem dążenie do celu i przy tym realizowanie marzeń. Czuję się usatysfakcjonowana wtedy, kiedy widzę na kolejnych treningach osoby, w których udało mi się zaszczepić swoją pasję do tańca – podkreśliła Aneta Orłowska.
 
Zwyciężczyni Plebiscytu zostanie ogłoszona 8 marca, podczas uroczystej XXI Gali Kobiet Sukcesu Warmii i Mazur w Olsztynie.
 
Użytkownicy portalu społecznościowego facebook mogą wybrać swoją Kobietę Sukcesu Warmii i Mazur 2019. Wystarczy polubić profil Kobiet Sukcesu i zagłosować klikając „Lubię to” pod zdjęciem swojej faworytki. Głosowanie potrwa do 7 marca, do godz. 24.00.
 
Elblążance podczas Gali towarzyszyć będzie zespół „Cocca Cadmans” (Mistrzynie Polski i Europy w kategorii latino solo masters w federacji World Artistic Dance Federation).
 
Elbląska grupa latino Cocca to zespół, który tworzą kobiety aktywne zawodowo, mamy, żony, które połączyła wspólna pasja do tańca. To, że dziewczyny ucieszyły się z mojej nominacji i fakt, że chcą ze mną jechać do Olsztyna, by mnie wspierać i kibicować jest dla mniej największym sukcesem
 
- podkreśliła Aneta Orłowska.
 
 
Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 5

%60.0 %40.0


Komentarze do artykułu (12)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ Sukces
  Czwartek, 07.03

  Gratulacje tylko Elbląg to Żuławy i Powiśle nieuki. Czy wreszcie to dotrze do Wszystkich.

 2. 2
  +1
  ~ Tak
  Czwartek, 07.03

  Piękna kobieta i super sukces.

 3. 3
  0
  ~ agnieszka
  Czwartek, 07.03

  SUPER, życzę zdobycia tytułu.

 4. 4
  +1
  ~ Gratulacje !!!
  Czwartek, 07.03

  Informacji o takich elblążanach potrzeba.

 5. 5
  +2
  ~ blender
  Czwartek, 07.03

  I to jest pozytywna wiadomość. ;P

 6. 6
  +7
  ~ Do_pomorskiego
  Czwartek, 07.03

  Elblążanka, mieszkanka miasta Elbląg, które razem z Gdańskiem dzieli Żuławy Wislane (dla przypomnienia niedoinformowanym - Żuławy dzielimy na Elbląskie, Malborskie i Gdańskie) zostaje...nominowana do nagrody Warmii i Mazur. To moze jeszcze nominujmy do nagrody Kujaw lub Podlasia?

 7. 7
  +5
  ~ Kronikarz Truso
  Czwartek, 07.03

  miasto tancorów i układów nie tylko tanecznych

 8. 8
  --3
  ~ Ania
  Czwartek, 07.03

  Niesamowita kobieta. Pełna energii i klasy. Życzę wygranej z całego serca.

 9. 9
  +8
  ~ Eg
  Czwartek, 07.03

  Warmińsko-mazurskie..... Trochę lipa jedzie.... Elbląg to POMORZE jest.

 10. 10
  +5
  ~ anonim
  Czwartek, 07.03

  Elbląg to Żuławy Wiślane.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.