Wtorek, 20.10.2020, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Wiemy, dlaczego Kamil Bednarek nie wystąpił w Elblągu. Manager wokalisty: Nie planowaliśmy żadnego koncertu

26.02.2019, 15:30:54 Rozmiar tekstu: A A A
Wiemy, dlaczego Kamil Bednarek nie wystąpił w Elblągu. Manager wokalisty: Nie planowaliśmy żadnego koncertu
Zdjęcie stanowi jedynie ilustracje do artykułu
Wczoraj, w Elblągu miał odbyć się koncert charytatywny dla 9-letniej Milenki z udziałem Kamila Bednarka. Problem w tym, że o koncercie nic nie wiedział... Kamil Bednarek.
 
Koncert dla Milenki zorganizował Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej oraz Szkolne Koło Caritas Zespołu Szkół Mechanicznych "Lepszy Elbląg". Informację o wydarzeniu otrzymaliśmy w piątek, 22 lutego. Cel był szczytny – pomoc 9 -letniej elblążance, która od 6 lat walczy z autyzmem.
 
W niedzielę (24 lutego), na scenie klubu Mjazzga, oprócz elbląskich wykonawców, dla Milenki miał wystąpić Kamil Bednarek. W dniu koncertu otrzymaliśmy wiadomość, że z przyczyn niezależnych od organizatorów koncert zostaje przełożony na następny dzień.
 
W poniedziałek, 25 lutego, elblążanie przybyli na koncert do Mjazzgi. Dla zebranych wystąpili: Prezes Maj, Fatty Kiddie i Mariov, Łukasz Skórowski & Bartosz Fruman, Other Worlds oraz Adrian Albrecht.
 
Zabrakło gwiazdy wieczoru – Kamila Bednarka, który tego dnia miał koncert w Gdańsku. Dlaczego wokalista nie wystąpił w Elblągu?
 
 
Raz w miesiącu Kamil daje koncert charytatywny i wtedy On, cały zespół oraz management zrzekają się wynagrodzenia, ale takie koncerty mamy zaplanowane dużo wcześniej. Przy takim natężeniu koncertowym, jaki mamy nie ma możliwości robić koncertów z dnia na dzień. Koncerty mamy rozplanowane do października. Rozumiem zapał organizatorów, ale zostało to źle przedstawione, a w konsekwencji został zrobiony zły PR Kamilowi. Ja nie kontraktowałem żadnego koncertu w Elblągu, absolutnie nie planowaliśmy koncertu
 
– zaznaczył w rozmowie z nami Mateusz Posyniak, manager Kamila Bednarka.
 
Skąd to zamieszanie? - O godz. 18.00 Kamil miał koncert w Ergo Arenie. To jest niemożliwe, żeby potem miał wystąpić w Elblągu. Zadzwonił do mnie bardzo sympatyczny ksiądz, którego poinformowałem, że może uda nam się po koncercie w Gdańsku zajechać do Elbląga, żeby Kamil mógł chociaż na chwilę spotkać się z dziewczynką, przybić z nią piątkę, porozmawiać. O żadnym koncercie nie mogło być teraz mowy – zaznaczył Mateusz Posyniak.
 
Manager Kamila Bednarka zapewnił, że gdyby koncert w Gdańsku udało się skończyć wcześniej, Kamil Bednarek chętnie spotkałby się z elblążanką.
 
Prosiłem księdza, aby nie rozgłaszał ewentualnej wizyty Kamila. Jemu taki rozgłos nie jest potrzebny. On chętnie spotka się z dzieckiem, ale bez kamer. Co prawda teraz nie udało się przyjechać, ale na kwiecień mamy zaplanowane kolejne koncerty w Trójmieście i może wtedy się uda. Ale powtórzę - o żadnym koncercie w Elblągu nie było mowy. Chętnie przekażemy płytę z autografem na licytację, by pomóc dziewczynce, chętnie zorganizujemy spotkanie z Kamilem, ale to musi być zorganizowane, a nie od tak z dnia na dzień
 
– wyjaśniał Mateusz Posyniak.
 
 
Jednak wydarzenie została rozreklamowane jako koncert charytatywny Kamila Bednarka. By wejść na koncert trzeba było zakupić cegiełkę (20 zł). - Jest mi bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji, ale my na to nie mieliśmy wpływu. Reszta artystów dała z siebie wszystko, dużo ludzi przyszło i naprawę była bardzo fajna atmosfera – mówił Dorota Tomaszewska, mama Milenki.
 
Ile pieniędzy udało się zebrać i na co zostaną przeznaczone? - Zebraliśmy ponad 2 tys. zł, które zostaną przekazanie rodzinie Milenki na dofinansowanie wyjazdu na delfinoterapię, która kosztuje 14 tys. zł – poinformował nas ks. Rafał Główczyński, organizator wydarzenia.
 
 
Ksiądz wiedział, że chcemy zabrać córkę na delfinoterapię w tym roku, a to są ogromne koszty. Ona potrzebuje codziennej terapii, turnusów rehabilitacyjnych i delfinoterapii. To bardzo jej pomogło 3 lata temu. Zaczęła mówić pierwsze słowa. Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, za zorganizowanie koncertu i za przyjście
 
– zaznaczyła Dorota Tomaszewska.
 
 
Poniżej publikujmey fotorelację z koncertu.
 
 

 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Mjazzga koncert charytatywny ( zdjęć 24 )
Dodano: 2019-02-26 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ empatia to jest serce
  Wtorek, 26.02

  Przecież aspirujemy (gębą) do roli pępka świata, a nawet w tak emocjonalnej sprawie jesteśmy drętwe słupy z Siczy. Jedni ogłaszają ("redakcja") że koncert będzie na 4 fajery w niedzielę, później że w poniedziałek, a we wtorek okazało się że to słup i wyszedł klocek. Dobrze że miejscowi nie zawiedli choć potrzeba 7 razy więcej niż zebrano. A dziecko i najbliżsi podkręcili swoje nadzieje na pomoc. Wygląda to jak ewakuacja UM, kupno złomu od Chrobrego, a nawet jak poniemiecki basen. "W gębię śmy są mocne". Czy w takiej potrzebie każdy z przedsiębiorców spotykających się kiedyś z prezydentem nie rzuci 500+? Zbudujmy Elbing skoro Elbląg zdechł.

 2. 2
  +4
  ~ Gosc
  Wtorek, 26.02

  Jak mogl nie wiedziec Kamil, skoro koncert byl przeniesiony z niedzieli. Echhhh.

 3. 3
  +21
  ~ kiki
  Wtorek, 26.02

  I co na to ks. Rafał Główczyński, tylko prawdę proszę powiedzieć a nie ściemniać?

 4. 4
  --11
  ~ Do kiki
  Wtorek, 26.02

  Ksiadz chcial dobrze to super empatyczna osoba. Namieszal najwyrazniej menadzer.

 5. 5
  +3
  ~ Ola
  Wtorek, 26.02

  I całe szczęście żaden artysta

 6. 6
  +12
  ~ Aaaaaa
  Wtorek, 26.02

  Artysta który miał wystąpić nic na ten temat nie wie .......dziwne

 7. 7
  0
  ~ anonim
  Wtorek, 26.02

  Skandal!

 8. 8
  --17
  ~ He he
  Wtorek, 26.02

  Manager ratuje d...e swojego Kamilka, wykpił się ze wszystkiego , tylko organizatorów szkoda. Gwiazdeczka charytatywnie na gębe zajedzie tylko gęba zachlała i .... szuka wytłumaczenia

 9. 9
  --13
  ~ Chrzanić Bednakra!
  Środa, 27.02

  Cwaniaczek. Co go obchodzi jakieś tam dziecko, któremu trzeba pomóc. Kasiorke za koncerty by trzepał ale pomóc obcemu choremu dziecku, nie. W dupie mam takich artystów !

 10. 10
  +4
  ~ Rafal W
  Środa, 27.02

  karitas zawsze oszukuje i wyludza pieniadze!!!! jak kazdy ksiondz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0331728458405