Poniedziałek, 22.04.2019, Imieniny: Kaja, Leon, Lukasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Złóż wniosek o Nagrodę Prezydenta za 2018 rok

08.11.2018, 11:00:31 Rozmiar tekstu: A A A
Złóż wniosek o Nagrodę Prezydenta za 2018 rok

Prezydent Elbląga Witold Wróblewski zaprasza do składania wniosków na kandydatów do Nagrody Prezydenta Elbląga za 2018 r.

 

Nagrodę Prezydenta Elbląga mogą otrzymać osoby lub instytucje, które w mijającym roku swoją działalnością bądź poprzez swoje dokonania w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju naszego miasta.

Nagroda Prezydenta przyznawana jest w następujących kategoriach:  kultura i sztuka, działalność gospodarcza, działalność oświatowa i pedagogiczna, ochrona środowiska, służba zdrowia, opieka społeczna oraz sport i turystyka.

Wnioski do Nagrody Prezydenta mogą zgłaszać organizacje społeczne, organizacje polityczne, instytucje i zakłady pracy, radni Rady Miejskiej oraz departamenty Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Wypełnione dokumenty w wersji papierowej oraz elektronicznej należy składać w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego przy ul. Łączności 1 w Elblągu w terminie do 30 listopada 2018 r.

 

Regulamin oraz wzór wniosku do Nagrody Prezydenta Elbląga dostępne są  na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Więcej informacji można również uzyskać telefonicznie pod nr tel. 55 239 34 65 lub drogą mailową pod adresem: dpik@umelblag.pl.
 

 

Joanna Urbaniak
Biuro Prezydenta Miasta

Oceń tekst:

Ocen: 4

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (14)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ wwwwwww
  Czwartek, 08.11

  składam wniosek o przyznanie nagrod 4 dyrektorom szkoł, którzy poparli Pana prezydenta w wyborach,

 2. 2
  +7
  ~ kolo
  Czwartek, 08.11

  @ wwwwwww ~ popieram, im się to należy.

 3. 3
  +7
  ~ J-196 chce, bardzo chce
  Czwartek, 08.11

  J - 196 w pierwszej kolejności - za dyspozycyjność i usłużność kandydatowi oraz brak fałszu w osobowości. "Jej się to po prostu należy"!!!

 4. 4
  +13
  ~ I sekretarz pop
  Czwartek, 08.11

  składam wniosek żeby infoelbląg dostało nagrodę prezydenta za moderowanie kampanii wyborczej na swoich łamach

 5. 5
  +7
  ~ Osobnik Alfa
  Czwartek, 08.11

  Panie Prezydencie proszę o rozszerzenie kategorii tak aby można było złożyć wniosek dla największych POrażek w formie POcieszenia dla tych inteligentnych inaczej zacietrzewionych nieudaczników z POPISu jest taka możliwość ? Np. w kategorii przyjaciel "...wesz i gnid...", potem "pozer roku" "ulubieniec ciepłego układu w EPECu" oraz "Pinokio 2018" oraz "dziennikarz na usługach "itd...

 6. 6
  +4
  ~ Zawiedziony
  Czwartek, 08.11

  Panie prezydencie może jakaś podwyżka dla pracowników MOSiR ale tych najniższego szczebla, bo dyrektor ma ich w głębokim poważaniu...

 7. 7
  +11
  ~ kolo
  Czwartek, 08.11

  @Zawiedziony~ bo to jest "dyrektor z zawodu dyrektor" . Czy on się takimi małostkami będzie zajmował jak płace pracowników?

 8. 8
  +4
  ~ Elblążanka
  Czwartek, 08.11

  Zgłoście do nagrody założycieli grupy ODDAM OBIAD ELBLĄG na Facebooku, oni na prawdę na to zasługują, robią więcej niż MOPS

 9. 9
  +5
  ~ Elblag
  Czwartek, 08.11

  W punkcie 4 programu wyborczego WW jest napisane ZADOWOLONY PRACOWNIK. Może tak pan prezydent zainteresuje się dlaczego ludzie ciągle się zwalniają. Może czas zacząć realizować obietnice wyborcze, zainteresować się co tam w MOSIR się dzieje. Ta sytuacja trwa już od dawna. Prosimy realizować swoje obietnice.

 10. 10
  +5
  ~ Jarząbek trener
  Czwartek, 08.11

  ja to zgłoszę jak Pana prezydenta nie będzie w gabinecie,nagram wszystko na ten szpulowy magnetofon w szafie

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.