Czwartek, 9.02.2023, Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Wiemy, kiedy nastąpi oficjalne otwarcie rozbudowanego Centrum Handlowego Ogrody

13.02.2015, 17:28:58 Rozmiar tekstu: A A A
Wiemy, kiedy nastąpi oficjalne otwarcie rozbudowanego Centrum Handlowego Ogrody

Prace nad rozbudową Centrum Handlowego Ogrody idą pełną parą. Elblążanie z niecierpliwością czekają na ich zakończenie, by móc w końcu odwiedzić pierwszy, tego typu obiekt, w naszym mieście. Jak się dowiedzieliśmy oficjalne otwarcie nastąpi w piątek 27 marca na tydzień przed świętami wielkanocnymi.

Przypomnijmy, że obecnie, w nowej części CH Ogrody, otwartych jest już 29 sklepów. Wśród nich sklepy odzieżowe, obuwnicze, RTV AGD. Przez cały okres trwania rozbudowy czynny jest hipermarket Carrefour.

Ostatecznie CH Ogrody mają funkcjonować na dwóch piętrach i oferować asortyment w 130 sklepach. Na trzecim poziomie, od sierpnia ubiegłego roku, dla klientów udostępniony jest parking na ok. 1000 miejsc. W budynku funkcjonować będzie też Multikino.

Otwarcie Centum dla klientów nastąpi 27 marca

- zapewnia Katarzyna Łaszkiewicz, Marketing Manager w Centrum Handlowe Ogrody

  

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 14

%57.1 %42.9


Komentarze do artykułu (24)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ ogog
  Piątek, 13.02

  Gratulacje..

 2. 2
  +17
  ~ ...
  Piątek, 13.02

  zawsze mnie rozczulają te fontanny na schodach :)

 3. 3
  --9
  ~ casq
  Piątek, 13.02

  nic ciekawego

 4. 4
  +7
  ~ Mr. Officer (cz.1)
  Piątek, 13.02

  Mam ogromną prośbę DO REDAKCJI: Proszę Państwa o poruszcie tematu wyglądu zewnętrznego Ogrodów. Mam wrażenie, że inwestor oszukał mieszkańców, ponieważ efekt końcowy nie odpowiada prezentowanym wcześniej wizualizacjom. Jestem zwolennikiem rozbudowy Ogrodów, nie lubię za to bylejakości i cichej akceptacji tego, że „efekt końcowy odbiega od projektu (jest brzydszy), ale najważniejsze, że w ogóle coś się dzieje”. 1) Rozumiem, że projekt ewoluował z czasem (obiekt został pomniejszony itp.), ale dlaczego elewacja zamiast dosyć przyjemnej wersji (przedstawionej na wizualizacji powyżej), została zmieniona na blaszak w odcieniach szarości? Pomijam już "zaplecze Ogrodów" gdzie ściany są pomalowane na szaro i imitują elewację od strony ulic Płk. Dąbka i Ogólnej. Wygląda to tragicznie.

 5. 5
  +17
  ~ Mr. Officer (cz.2)
  Piątek, 13.02

  2) Czy w ramach oszczędności inwestor zrezygnuje również z elementów małej architektury przed wejściem głównym (fontanna, lampy, ławki i itp.)? Proszę o poruszenie tematu z inwestorem oraz zapytanie o zdanie odpowiedniej osoby (architekta miejskiego?) w Departamencie Urbanistyki i Architektury w Urzędzie Miejskim. Czy Departament wyraził zgodę na taką szarość i bylejakość?

 6. 6
  +1
  ~ klientka
  Piątek, 13.02

  Wizualizacja na zdjęciu jest stara. Jest to pierwsza jej wersja. Obecna, jak ktoś już niżej napisał, to wariant oszczędnościowy, tj. krótsze schody, bez fontann, ławek, lamp, czy tej szklanej kuli po prawej. Podobno to przez pobliskie skrzyżowanie. Nowa wizualizacja jest na stronie inwestora. http://www.centrumogrody.pl/images/rozbudowa/banery/ogrody_940_406_1.jpg

 7. 7
  +5
  ~ Mr. Officer
  Piątek, 13.02

  do ~klientka: Wiem, że jest to wariant oszczędnościowy, bo po prostu to po nim widać, z każdej strony... Niestety... Jednak czy stworzenie "nowej" wizualizacji, już po otrzymaniu zgody na budowę i jej rozpoczęciu, jest w porządku wobec miasta i mieszkańców? Idąc dalej, inwestor mógł przecież po rozpoczęciu budowy postawić drugą Gildię, uaktualnić wizualizację i nazwać to "wariantem oszczędnościowym"... Ja takiego podejścia nie kupuję i w dalszym ciągu uważam, że inwestor oszukał mieszkańców i władze miasta. Szkoda, że nikt nie porusza tego tematu...

 8. 8
  +5
  ~ pampi - ZAWADA
  Sobota, 14.02

  „ Otwarcie Centum dla klientów nastąpi 27 marca ” czyli szturm na sklepy , zapewne promocje itp !? Będzie się działo . Fakt brak małej architektury w tym fontann byłby małym rozczarowaniem , zwłaszcza , gdy wracają do " mody " ?

 9. 9
  --2
  ~ toto
  Sobota, 14.02

  Raj dla kieszonkowców i "galerianek"...Miodzio..!

 10. 10
  +11
  ~ Marta
  Sobota, 14.02

  Elewacja miała być trójwymiarowa, schody z fontannami, futurystyczne oświetlenie... - a wyszła kupa ;-(

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1770620346069