Poniedziałek, 25.01.2021, Imieniny: Tatiana, Pawel, Milosz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

5 wrzesień - Otwarcie nowego sezonu tanecznego w CT Cadmans

29.08.2013, 06:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
 5 wrzesień - Otwarcie nowego sezonu tanecznego w CT Cadmans
Fot. nadesłane

Centrum Tańca Cadmans już w przyszły czwartek(05.09) oficjalnie rozpoczyna nowy sezon. Z tej okazji właściciele oraz instruktorzy przygotowali dla wszystkich chętnych popołudnie pełne tanecznych doznań.

Tego właśnie dnia szkoła tańca oficjalnie rozpoczyna nowy sezon, tancerze oraz instruktorzy pragną spędzić ten dzień wraz z elblążanami, którzy razem z nimi dzielą jedną pasję, jaką jest taniec .

- Przybyli goście będą mogli skorzystać z bezpłatnych lekcji pokazowych, porozmawiać z instruktorem prowadzącym dane zajęcia taneczne, obejrzeć pokazy taneczne w wykonaniu tancerzy i instruktorów Centrum Tańca Cadmans - informują organizatorzy. - Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie, bowiem CT Cadmans poszerzyło swoją ofertę o nowe kursy, których nie znajdziemy w innych elbląskich szkołach tańca. Nowa oferta powstała z myślą o tanecznych zapotrzebowaniach elblążan w różnym wieku.

Jak zawsze w Cadmans każdy może wziąć udział w takich zajęciach jak: balet klasyczny, modern jazz, jazz, cheerleading, hip-hop, breakdance, dancehall  zumba, pilates, salsa solo, salsa w parach, taniec brzucha.

Poza stałym harmonogramem zajęć, w Cadmans czekają na elblążan niespodzianki. Szkoła tańca Cadmans jako jedyna w Elblągu zrzesza licencjonowanych instruktorów, którzy  prowadzą zajęcia BOKWY, która w bardzo szybkim tempie staje się kolejnym tanecznym hitem! Trening pod znakiem bokwa to połączenie elementów kick boxingu  z elementami afrykańskiego tańca wojennego, wywodzącego się z kultury Kwaito. Każdy trening opiera się na kombinacji liter, figur, numerów oraz znaków amerykańskiego języka migowego.

Od tego sezonu do Cadmans zawitają również nowi, wykwalifikowani instruktorzy tańca. Jednym z nowych instruktorów będzie Kamil Kowalski  „Prezes”, reprezentant grup DzikiStylcompany oraz eMBicrew. Również członek grupy N.A.S.A., która należy do światowej czołówki jeśli chodzi o b-boying. Osobiście uczestnik 5 polskiej edycji "YouCan Dance".

Posiadacze karty MultiSport, FitProfit i OKsystem tańczą w Cadmans całkowicie za darmo!

Oficjalne otwarcie CT Cadmans odbędzie się 5 września o godz. 16. Więcej informacji można uzyskać pod nr. telefonu 510-129-144 lub na stronie internetowej www.cadmans.pl  lub na profilu na Facebooku.

CT Cadmans

 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3028399944305