Środa, 25.11.2020, Imieniny: Katarzyna, Erazm, Klemens
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Uwaga! Dnia 10 i 11 sierpnia nie będą kursowały tramwaje

09.08.2013, 22:09:09 Rozmiar tekstu: A A A
 Uwaga! Dnia 10 i 11 sierpnia nie będą kursowały tramwaje
fot. archiwum redakcji

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu spółka z o.o. uprzejmie informuje, że w dniach 10 i 11 sierpnia 2013 r. (najbliższa sobota i niedziela) nie będą kursowały tramwaje. Komunikacja tramwajowa zostanie całkowicie wstrzymana zarówno na trasie Zajezdnia-Saperów jak i Zajezdnia - Druska.

Całkowite wyłączenie komunikacji tramwajowej będzie spowodowane zamknięciem torowiska w ulicy Robotniczej, w związku z koniecznością „spięcia” kanalizacji deszczowej z kierunku ulic Browarnej i Robotniczej z nowym kolektorem deszczowym w kierunku ulicy Nowej. Jest to istotne przedsięwzięcie realizowane w ramach przebudowy DW Nr 503, które ma na celu odpowiednie odprowadzenie wód opadowych i tym samym uniknięcie zagrożenia podtopienia terenów z rejonu ulic: Browarnej, Niskiej, Dolnej, Robotniczej.

W związku z wstrzymaniem komunikacji tramwajowej w dniach 10 i 11 sierpnia br. autobusy linii nr 14 będą kursowały po wydłużonej trasie: al. Grunwaldzką do Ronda Kaliningrad następnie powrót al. Grunwaldzką do dworca.

Rozkład jazdy dla linii nr 14 nie ulega zmianie z tym, że autobusy na kierunku do Ronda Kaliningrad nie będą zajeżdżały na dworzec (pętla) lecz zatrzymają się na przystanku Grunwaldzka (MacDonald’s).

Godziny odjazdów autobusów z pętli przy dworcu, w kierunku ulicy Ogólnej, pozostają niezmienione.

Na wydłużonym odcinku trasy autobusy będą się zatrzymywały na wszystkich przystankach komunikacji autobusowej oraz dodatkowych, w kierunku Ronda Kaliningrad: na przystanku tramwajowym (ZZK) przed ul. Sadową, a po wykonaniu przejazdu przez rondo, w kierunku dworca: na tymczasowym przystanku Grunwaldzka(Rawska), Grunwaldzka (przed ulicą Grottgera), Grunwaldzka (Sadowa).

Odpowiednie rozkłady

 

ZKM w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ i gitara
  Sobota, 10.08

  To odpoczną wszyscy i pojazdy które non stop te same jadą każdego dnia.KIEDY zakupicie następne tramwaje -wagony bo jak ruszy komunikacja w całym mieście oj będzie tłok i narzekania.

 2. 2
  +6
  ~ końca prac nie widać
  Sobota, 10.08

  KIEDY ruszą tramwaje po tych trasach co KIEDYŚ jeździły np.koło Browaru i Obrońców Pokoju i ul.Królewiecką.

 3. 3
  +1
  ~ Arek
  Niedziela, 11.08

  Kiedy zrobicie torowiska jak należy, bo to co zrobiliście do tej pory to jeden wielki bubel, przestańcie już te podkłady układać bo to technologia sprzed 20 lat, wszystko powinno być zniwelowane z poziomem jezdni tak żeby można było w razie W poruszać sie po torowisku samochodami.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4535801410675