Piątek, 10.07.2020, Imieniny: Amelia, Filip, Witalis
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Witold Wróblewski dziękuje swoim wyborcom. Deklaruje współpracę ze wszystkimi środowiskami w nowej Radzie Miasta

25.06.2013, 13:55:32 Rozmiar tekstu: A A A
Witold Wróblewski dziękuje swoim wyborcom. Deklaruje współpracę ze wszystkimi środowiskami w nowej Radzie Miasta
Fot. arch. redakcji

Otrzymaliśmy dziś wiadomość od Witolda Wróblewskiego z podziękowaniami dla elblążan, którzy oddali swoje głosy w przyspieszonych wyborach samorządowych w Elblagu. Jak wynika z treści wiadomości, były wiceprezydent Elblaga za kadencji Henryka Słoniny, deklaruje chęć współpracy ze wszystkimi ugrupowaniami w tworzacej się na nowo, elbląskiej Radzie Miejskiej.

Poniżej publikujemy treść e-maila od Witolda Wróblewskiego:

"Drodzy Elblążanie,

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w niedzielnych wyborach na Prezydenta Elbląga, a w szczególności tym, którzy oddali głos na moją osobę oraz na kandydatów do Rady Miejskiej z listy nr 3 KWW Witolda Wróblewskiego. Tak liczne Państwa poparcie to dowód tego, że nasz Komitet przedstawił realny program wyborczy. Pragniemy jednoczenie zapewnić, że będziemy współpracować ze wszystkimi środowiskami w Radzie Miejskiej dla dobra elblążan i naszego miasta".


Witold Wróblewski, w niedzielnych wyborach na Prezydenta Elbląga zajął trzecie miejsce, za Jerzym Wilkiem (PiS) i Elżbietą Gelert (PO), zdobywając 6040 głosów wyborców (17,02 proc.).

Były wiceprezydent Elbląga w rządzie Henryka Słoniny nie dostał się do II tury wyborów, jednak mieszkańców będzie reprezentował w Radzie Miejskiej. Oprócz niego, do nowo tworzącej się Rady dostali się również: Sławomir Malinowski i Adam Basiukiewicz, zobywajac wspólnie 3 mandaty wyborcze.

Inauguracyjna sesja nowej Rady Miejskiej odbędzie się już 1 lipca, o godź. 10, w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Elblągu.
 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 12

%41.7 %58.3


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.