Sobota, 19.09.2020, Imieniny: Konstancja, January
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Urząd Pracy organizuje szkolenia

23.02.2013, 08:00:16 Rozmiar tekstu: A A A
Urząd Pracy organizuje szkolenia
Zdjęcie stanowi jedynie ilustrację do artykułu (fot. archiwum redakcji)

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu informuje, że Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe RARYTAS J. i R. Markowscy Sp. j. z Malborka od stycznia 2013 realizuje projekt pt. „Już potrafię - ECDL to proste” w ramach którego zaprasza na BEZPŁATNY kurs komputerowy.

Projekt skierowany jest do osób w wieku 25-64 lat, zarówno pracujących jak i bezrobotnych  z wykształceniem maksymalnie średnim, zamieszkujących powiaty województwa warmińsko mazurskiego: iławski, braniewski, elbląski i miasto Elbląg.

 W związku z tym, że działania beneficjenta – firmy RARYTAS - w ramach projektu są skierowane również  do osób bezrobotnych zamieszkałych na terenie działania urzędu pracy w Elblągu firma zaproponowała nam partnerstwo  w jego realizacji. Zadaniem Powiatowego Urzędu Pracy w Elblągu jako partnera projektu jest przeprowadzenie rekrutacji osób bezrobotnych, chętnych do odbycia szkolenia.

Uczestnicy szkolenia mają możliwość zdobycia Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych ECDL START lub ECDL CORE w zakresie wybranych modułów:

•    Podstawy Technik Informatycznych i Komunikacyjnych,
•    Użytkowanie komputerów i zarządzanie plikami,
•    Przetwarzanie tekstów (MS Word),
•    Arkusze kalkulacyjne (MS Excel),
•    Użytkowanie bazy danych (MS Access),
•    Grafika menadżerska i prezentacyjna(MS Power Point),
•    Przeglądanie stron internetowych i komunikacja

W siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Elblągu znajduje się Punkt Informacyjno - Konsultacyjny dla osób zainteresowanych proponowanym szkoleniem komputerowym.

W pokoju nr 202, II piętro (tel. 55 2376730) można zasięgnąć szczegółowych informacji oraz pobrać wniosek, deklarację przystąpienia do projektu oraz test, który pozwoli na zakwalifikowanie osób do odpowiedniej grupy szkoleniowej. Do tej pory wydaliśmy już siedem kompletów dokumentów zainteresowanym osobom.

Mamy nadzieję, że ukończenie powyższego szkolenia przyczyni się do wzbogacenia wiedzy jego uczestników oraz zwiększy ich szanse na rynku pracy. 

 


Katarzyna Piasecka
Kierownik Działu Pośrednictwa
i Poradnictwa Zawodowego
w Centrum Aktywizacji Zawodowej
PUP Elbląg

   
 


Pliki dołączone do informacji:

ulotka

Pobierz plik

Oceń tekst:

Ocen: 3

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (5)

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Jeśli nie masz jeszcze konta to możesz je założyć tutaj »
Kliknij tutaj aby założyć swoje konto na naszym serwisie.

Stając się infomaniakiem masz dostęp do: profilu użytkownika, komentarzy, ogłoszeń, konkursów oraz nagród za aktywność na naszym serwisie.

 1. 1
  +8
  ~ heca
  Sobota, 23.02

  Ciekawe co macie dla 50+ ????????????????

 2. 2
  +12
  ~ szkoda słów
  Sobota, 23.02

  Dzieci w przedszkolu i moja 70 letnia babcia nie ma z tym problemu!!! Co za koszmarna ściema. Nie ośmieszajcie się. A może komuś pomyliła się epoka, dla przypomnienia drogi PUP, mamy XXI wiek. Szanowni bezrobotni, nie wierzcie w to, że po tym śmiesznym kursie wrota firm będą przed Wami otworem stały.

 3. 3
  +16
  ~ Figo34
  Sobota, 23.02

  Dlaczego nie robicie kursów w zawodzie spawacz , ślusarz , tokarz, stolarz, opiekun osób starszych gdzie jest zapotrzebowanie na te zawody w kraju i za granicą tylko na siłę robicie takie ***o żeby pracę miały osoby w zaprzyjaźnionych firmach bo taka jest prawda.

 4. 4
  +3
  ~ Jurek M
  Sobota, 23.02

  Należy rozwinąć usługi penitencjarne, czyli wybudować w Elblągu więzienie na 20 tysięcy skazanych. Więzienie należy wybudować na terenie pomiędzy ulicami Mazurską i Aleą Jana Pawła II. Można początkowo wykorzystać teren byłej jednostki wojskowej z jej budynkami przy ul. Mazurskiej. Za tą lokalizacją przemawiwją bliskość: wysypiska śmieci, oczyszczalni ścieków, ujęć wody i elektrociepłowni. Ta inwertycja zapewni nam likwidację bezrobocia i szybki rozwój miasta. http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105226,11409590,Leca_wiezniowie__A_tu_pelno.html?as=2 Po wybudowaniu tej inwestycji w Elblągu nie będzie bezrobocia. Trzeba szkolić "klawiszy".

 5. 5
  +1
  ~ w
  Sobota, 23.02

  Czy ta firma to nie jest czasami hurtownia słodyczy?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.